Trendy jesień-zima 2017/18: Silver

Ponoć złoto nigdy nie wychodzi, oczywiście nie zamierzamy walczyć z tym stwierdzeniem. Jednak w tym sezonie musi ono ustąpić swojemu dobremu znajomemu srebrze. Metaliczny, odbijający, nieco kosmiczny kolor to aktualny must have! Nie tylko jeśli chodzi o biżuterię. Przedstawiamy Trendy jesień-zima 2017/18: Silver.

Oczywiście najczęściej srebro pojawia się na biżuterii. Postaraj się więc by była ona dobrze widoczna. Niech Twoja srebrna biżuteria nabierze większych rozmiarów. Tak jak na przykład pierścionki z kamieniami marki BRAZIDRUSEJEWELRY, duży naszyjnik projektu KLARA KOSTRZEWSKA, czy kolczyki w kształcie monstery od VANDER JEWELRY lub modne koła autorstwa SAFFA MARTA SZAFRANIEC. Nie zapominamy również o nadgarstkach. Tu kłaniają się srebrne bransoletki takich marek jak DOROTA KOS, DUET TWORCZY czy wspomniana już wcześniej Klara Kostrzewska.

Jednak trend silver to nie tylko biżuteria. Pojawia się on również na ubraniach jak i na akcesoriach. Srebrna torebka to rzecz, której nie może zabraknąć w żadnej szanującej się szafie. My wybraliśmy dwie propozycje od Polskich marek. Pierwsza opcja to trochę kosmiczna torba marki PAPILLON4YOU, druga zaś to nieco spokojniejsza mała torebka projektu SLONTORBALSKI. W obu tych modelach zmieści się metalicznie srebrny skórzany portfel ALICJA GETKA LAB, w którym jesteśmy absolutnie zakochani.

Do naszej stylizacji dodaliśmy jeszcze ultra wygodne srebrne buty ZAPATO i szaleńczo mody kapelusz PARIS HENDZEL HANDCRAFTED GOODS. Jego spokojnie, mogą założyć również panowie i połączyć go z modnym akcentem, którym jest srebrna mucha.

Warto wspomnieć też, że srebro w tym sezonie nie zagości tylko w naszych garderobach. To także jeden z wiodących trendów w designie. Totalnym hitem jest geometryczny dzbanek ENDE CERAMICS. Świetnie odnajdzie się on w towarzystwie kubków MALIKCERAMIK i STUK PUK BARBARA ŚNIEGULA. Na ścianie warto zaś powiesić zawieszkę od KINDFORMS, która może posłużyć również jako „podtrzymywacz” do sukulentów.

Jak widać możliwości z trend silver jest całe mnóstwo. Wszystko zależy od tego jak nas poniesie wyobraźnia. W poszukiwaniu jeszcze większej dawki inspiracji, zachęcamy do odwiedzenia Pakamera.pl. Tam odnajdziesz specjalną selekcje, w której zebrano najmodniejsze produkty w srebrnym kolorze.