Wianek ślubny czy spinki do włosów?

W oczekiwaniu na wielki dzień wszystkie przyszłe panny młode napotykają wiele dylematów. Welon długi, czy krótki, co wybrać dla pana młodego muchę, czy krawat lub czym ozdobić fryzurę grzebyk ślubny lub spinki do włosów. Zobaczcie inspiracje na dodatki do ślubnej fryzury.

ANAeme / Pakamera.pl

Wianek na ślub dla przyszłej Panny Młodej
Jednym z najmodniejszych dodatków do fryzury panny młodej jest delikatny wianek ślubny. Kompozycja ze świeżych kwiatów pasuje do klasycznych upięć jak również delikatnie lokowanych rozpuszczonych włosów. Wianek to idealny dodatek do ślubów w rustykalnym stylu. Wianek cudowanie współgra z delikatną suknią i polnymi kwiatami. Na chłodniejsze dni można nastąpić go wiankiem wyplatane z białych koralików lub perełek. Alternatywą są złote listki wplatane pośród białych dodatków. Ręcznie wykonane plecione wianki pozostaną pamiątka i może jeszcze posłużą nie jeden raz na romantyczne wyjście z mężem.

Kasia Girtler / Pakamera.pl

Fascynator ślubny
Ślubne opaski bardzo często występują z bujnymi odważnymi kokardami, tiulami lub piórami typu łezki. Fascynatory najczęściej wykonane są z sinamay, czyli włókna bananowca, które przez swoją sztywną strukturę układają się w piękne kwiaty i kokardy. Założeniem ślubnych fascynatorów jest bez względu na styl dopasowanie do każdej sukni i fryzury. Kiedyś fascynator był hitem ślubnych upięć, a potem przeniósł się na inne koktajlowe imprezy. To idealny dodatek na wyróżnienie się z tłumu na ważnej imprezie.

ANAeme / Pakamera.pl

Spinki do włosów
Nazywane inaczej jako delikatne, plecione kokówki to propozycja dla Panien Młodych, które nie chcą bardzo ingerować wieloma dodatkami w upięciu. To delikatna spinka z białymi koralikami, która może zagrać pierwsze skrzypce w ślubnej fryzurze lub być dodatkiem do welonu, czy woalki. Białe spinki to delikatny akcent dla każdego rodzaju upięcia. Połączone z subtelnym srebrnym lub złotym drucikiem elastycznie dopasują się do wybranej fryzury.

Kasia Girtler / Pakamera.pl

Grzebyk do włosów
Delikatny dodatek w formie grzebyka może pełnić rolę pięknej ozdoby lub stanowić kompozycję z welonem. Grzebyki często wyplatane są z delikatnych drucików na których umieszczane są perełki lub dodatkowe kryształowe świecidełka. Kompozycja może odzwierciedlać perłowe gałązki lub być jednolitą strukturą kwitów. Bez względu na rodzaj ślubnego upięcia można dostosować delikatny grzebyk obsadzony małą ilością perełek lub większą ozdobę skutecznie przyciągającą uwagę. Grzebyk ślubny pasuje zarówno do klasycznych, gładkich upięć jak i lekkich koków lub elegancko zebranych włosów z boku głowy.

ANAeme / Pakamera.pl

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.