Ślubne ozdoby na włosy

Ozdoby ślubne na włosy już dawno zdeklasowały klasyczne welony. W tym sezonie rządzą ozdoby na głowę, które dyskretnie podkreślają urodę Panny Młodej. Króluje lekkość, zwiewność i transparentność. A jeśli chcecie błyszczeć to subtelnie i delikatnie. Zobaczcie propozycje polskich projektantów na ślub 2018.

Ślubna ozdoba do włosów / Kasia Girtler

Kasia Girtler ma w swojej kolekcji cudowne, misternie wykonywane grzebyki. Będą one przepięknym wykończeniem każdej fryzury. Tym bardziej, jeśli zdecydujemy się na coś prostego i minimalistycznego, jak kok lub kucyk. Taka ozdoba delikatnie podtrzyma włosy i nada elegancji całości.

Ślubna ozdoba do włosów / ANAeme

Do łask powróciły też na stałe fascynatory. To tradycyjne nakrycie głowy jest świetnym pomysłem na ślub, jeśli chcesz dodać swojej stylizacji odrobiny awangardy. ANAeme proponuje sporej wielkości fascynator-toczek, wykonany z brzoskwiniowej krynoliny. Całość zamontowana jest na cienkiej i delikatnej opasce. Można nosić go w dwojaki sposób: blisko twarzy, najlepiej sprawdzi się w kościele, delikatnie zasłaniając oczy lub na tyle głowy, będąc dopełnieniem fryzury.

Ślubna ozdoba do włosów / Liliana Krokudylu

Liliana Krokodylu to projektantka, która w każdy swój projekt wkłada serce. Ślubny wianek to zawsze będzie dobry pomysł. Szczególnie gdy uroczystość odbywać ma się wiosną lub latem. Ręcznie robione płatki złotych kwiatów ozdobią każdą kreację i przyciągną wzrok nie tylko Pana Młodego ale też wszystkich gości.

Ślubna ozdoba do włosów / Stylish You

Stylish You to marka, która ma propozycje dla tych z nas, które lubią błyszczeć w pięknym stylu. Minimalistyczny diadem umieszczony dla wygody na opasce, wykończonej jedwabną, szarą tkaniną. Koraliki i kryształki tworzą delikatny wzór mini diademu. Można go nosić zarówno do upiętych włosów jak i rozpuszczonych.

Ślubna ozdoba do włosów / Jezka

Cezaria to delikatna, długa ozdoba na ślub na włosy. Jej wykonawcy z wielką precyzją zapletli złotą gałązkę z listkami i drobnymi kwiatkami. Marka Jezka ma w swojej ofercie również delikatny woal z wysokogatunkowego, gęstego tiulu.

Ślubna ozdoba do włosów / Jezka