Wybieramy odpowiednie spinki do mankietów

Spinki do koszuli nie muszą być nudne! Przyjęcia oraz codzienne okazje to idealna motywacja do zakupienia niecodziennych dodatków do koszuli. Spinki do mankietów przydadzą się na wieczorne wyjścia oraz do ciekawych męskich stylizacji. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Zobaczcie 5 propozycji na mniej klasyczne spinki do mankietów o których być może jeszcze nie wiedzieliście.

Srebrne spinki do mankietów
Srebrne spinki to klasyka w każdym wieku i przy każdej okazji. Zaczynając od studniówki, matury aż po ślub i wesele. Tu trzeba kreatywności w zaprezentowanej formie. W poszukiwaniu nietuzinkowych spinek do koszuli odnajdujemy przeróżne wzory srebrne motocykle, nietoperze lub wąsy. Dla wielbicieli minimalizmu proponujemy spinki od marki dariasiwiakdesign.


Zabawne napisy
Spinki do mankietów nie zawsze muszą być klasyczne i przesadnie szykowne. Do biurowej stylizacji dołączmy odrobinę luzu i wybierzmy spinki z zabawnymi napisami np. My name is Bond lub po prawej stronie szach a lewej mat. Ciekawe napisy odnajdziecie u marki kameLeonia. Taki zabawny element idealnie współgra z kolorowymi skarpetkami.


Spersonalizowane spinki do koszuli
Każdy facet uwielbia gadżety. A co powiecie na srebrne spinki z grawerowanymi inicjałami lub w kształcie wybranych liter. Marka FeinFein oferuje niezwykłe dodatki do mankietów z dowolnym grawerem. FeinFein zaskakują nie tylko personalizacją ale ciekawym kształtem np. pasujące do siebie dwa puzzle lub kotwice.

Spinki klocki Lego
najprawdopodobniej bez względu na wiek i płeć każdy choć przez chwilę miał okazję budować z klocków Lego. Kreatywna zabawka nigdy nie miała końca, zawsze coś nowego i ciekawego do dobudowania. Aby nie zapomnieć o twórczym podejściu do życia polecamy dołączy do klasycznej koszuli niesztampowe spinki z klocków Lego marki agabag. Taki mały akcent nie pozwoli nam porzucić pomysłowego podejścia do życia.


Mechaniczne spinki
Niecodzienne spinki to w stylu steampunk to idealny prezent dla miłośnika sztuki, nauki lub fantastyki. Wykonane przez markę Zegarynki powstają z oryginalnych mechanizmów zegarkowych z rubinowymi śrubeczkami. Upływający czas to zjawisko na które nigdy nie będziemy mieć wpływu, ale możemy skutecznie przypominać jak bardzo jest dla nas ważny.