Wzorzysta koszula – hot or not?

Moda zatacza koło. To, co było modne kilka dekad temu, dziś wraca z powrotem do łask i spotyka się z ogromnym entuzjazmem śledzących bieżące trendy. Świetnym przykładem są wzorzyste koszule, które w latach 90. dominowały w szafach mężczyzn i kobiet. Dobrane najczęściej do dżinsów z prostą nogawką i podwyższonym stanem były hitem zarówno wśród młodszych, jak i starszych. Czy męska koszula we wzory jest dziś w trendzie?

PLASTIC BONES / pakamera.pl

Chociaż na jakiś czas moda lat 90. odeszła do lamusa i kojarzyła się totalnym kiczem. Dziś wracamy do elementów mody, które odświeżamy i interpretujemy według tego, jakie trendy kreuje moda obecnie. Koszula stała się nieodzownym elementem naszej garderoby. Coraz częściej możemy znaleźć męską koszulę, która jest bogata w printy i faktury, co jest wielkim ukłonem w stronę mody ostatnich lat ubiegłego wieku.

Wśród polskich projektantów, których oferta koszul jest bogata i pasująca do wybranych przez nas kryteriów, na pewno warto jest zwrócić uwagę na markę MARTHU. Męska koszula inspirowana dziełami sztuki czy charakteryzująca się zwracającym uwagę printem? Jeśli jesteście zainteresowani takimi produktami, niewątpliwie powinniście zapoznać się z ofertą marki.

MARTHU / pakamera.pl

Wzorzysta koszula dla kobiet to świetne rozwiązanie dla urozmaicenia biurowego looku. Wśród marek, które mogą wspomóc dziewczyny w wyborze outfitu w stylu casual smart, warto wyróżnić marki takie jak NIFE czy LANTI. Tego typu ubrania dodają charakteru całej stylizacji, sprawiając, że z pozoru prosty strój staje się niebanalny i na pewno przykuwający wzrok.

nife / pakamera.pl

Wzorzysta koszula dziś nie jest symbolem kiczu, jak to kojarzyło się w latach 90. Dziś koszula może być kluczowym elementem niemal każdej stylizacji, a wybór printów nie tylko jest modny, ale świadczy także o naszym charakterze i umiejętności eksponowania charakteru. Kto powiedział, że koszula wybrana do pracy w biurze musi być jednolita? Pokażcie swój charakter i wybierzcie ten wzór, który opowie najwięcej o Was samych.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.