ENUGO

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

WYJĄTKOWE FORMY. WYGODNA KLASYKA. MISJA KOBIET. Kto? Enugo zostało stworzone przez kobiety, z kobiecych historii, dla kobiet. Jak? Enugo to wykreowana z męskich klasyków szafa nowoczesnej kobiety. Redefiniujemy koszule i garnitury dla stworzenia nowego uniformu dynamicznej kobiety naszych czasów. W kolekcjach stosujemy najwyższej jakości wełny, jedwabie i bawełny dla komfortu noszenia i jak najdłuższej użyteczności naszych modeli. Dlaczego? Moda to kreatywny głos. Kreujemy ideowe kolekcje zwracające uwagę na nierówności społeczne. Jesteśmy partnerem Amnesty International Polska. Wspieramy program "Stop przemocy wobec kobiet".

 
Brak przedmiotów do wyświetlenia

OPINIE ENUGO

d*****k
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
m****2
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
k****m
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam projektanta
enugo-sklep.jpg

Wywiad z ENUGO

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Marka Enugo została założona w 2017 roku przez Natalię Golec, absolwentkę Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Swoją wiedzę projektową rozwijała także w Londyńskim Central Saint Martins. Po okresie zbierania wiedzy i doświadczeń projektowych w polskich markach autorskich, u projektantów, a także w dużych komercyjnych brandach, powstała chęć i gotowość do rozwinięcia własnej marki autorskiej.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Enugo zostało stworzone przez kobiety,  z kobiecych historii, dla kobiet. Tworzenie dla każdej z nas, z których każda jest inna, wyjątkowa, piękna to ogromny przywilej i czysta przyjemność.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Specjalnością Enugo są koszule i garnitury, których coraz szerszy wybór i najwyższa jakość pozwala każdej amatorce tego asortymentu znaleźć krój oraz kolor dla siebie. Nasze garnitury cieszą się najlepszą sprzedażą.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
W kolekcjach stosujemy najwyższej jakości wełny, jedwabie i bawełny dla komfortu noszenia i jak najdłuższej użyteczności naszych modeli.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Inspirują nas kobiety. To każda z nich jest nową historią do odkrycia, inspiracji i stworzenia wyjątkowych modeli, dzięki którym ktoś może wyrazić siebie i poczuć się wyjątkowo. Z myślą o tym dla kogo tworzymy, dobieramy najlepszej jakości tkaniny, szlachetne jedwabie z Francji, garniturowe wełny z Włoch, czy najlepszej jakości hiszpańskie bawełny na koszule. Pracując w tym wyjątkowym tworzywie, kreujemy nowe formy na manekinie. W przestrzeni 3D nasza wyobraźnia nie jest ograniczona płaskim formatem kartki papieru. Tworząc nowe wyjątkowe cięcie czy kształt, zawsze pamiętamy o maksymalnej funkcjonalności i wygodzie. Jako specjaliści śledzimy bieżące trendy i raporty branżowe. Proces twórczy zawsze poprzedza rzetelny research. Świetnie wiemy w jaki sposób wdrożyć do kolekcji trendy, które szybko nie stracą na aktualności, a nasza kolekcja oparta w klasycznym nurcie, nigdy nie wyjdzie z mody.

enugo-kontakt.jpg

Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Enugo to wykreowana z męskich klasyków garderoba nowoczesnej kobiety. Redefiniujemy koszule i garnitury dla stworzenia nowego uniformu dynamicznej kobiety naszych czasów.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Moda to kreatywny głos. Kreujemy ideowe kolekcje zwracające uwagę na nierówności społeczne. Jesteśmy dumnym partnerem Amnesty International Polska. Wspieramy program „Stop przemocy wobec kobiet”.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Jesteśmy niezwykle ciekawi naszych klientek. Chętnie poznajemy ich historie i upodobania. Nasza klientka to często kobieta o wysokich ambicjach i wyjątkowych osiągnięciach. Jest bardzo wymagająca zarówno jakościowo jak i estetycznie. Zwraca uwagę na najlepsze odszycie, szlachetne tkaniny i wyjątkowe wzornictwo. Nigdy nie dokonuje oczywistych wyborów.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie...
Garnitur, który na co dzień ubrany do sneakersów stworzy pół biznesowy look, odpowiedni także na wyjście z przyjaciółmi.  Natomiast ubrany do szpilek będzie idealny na oficjalne spotkanie, czy specjalną okazję. Najlepsza jakościowo biała koszula, która ubrana do jeansów jest niezawodnym elementem stylizacji. Wełniany płaszcz, który ze względu na naturalne właściwości surowca nie zawiedzie nawet w najchłodniejszą zimę, a jednocześnie w formie jest lekki i podkreślający kobiecą sylwetkę.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... mojego zespołu, który tworzą cudowne kobiety. Każda będąca specjalistką w swojej dziedzinie, inspirująca do nowych poszukiwań, najlepiej znająca potrzeby, które w każdej z nas drzemią, .

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu