Vivalarte

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Oferujemy produkty indywidualnie projektowane, inspirowane dziełami mistrzów. Nasza firma opiera się na oryginalnych pomysłach i wspólnej pasji. Chcemy, by ludzie korzystali z dziedzictwa kulturowego na co dzień, by otaczali się sztuką, bo to czyni nas lepszymi i piękniejszymi. Zajmujemy się designem i wystrojem wnętrz, który wykorzystuje dzieła malarskie wielkich artystów. Działamy na zasadach fair trade, to znaczy, że respektujemy prawa autorskie korzystając z domeny publicznej, płacimy za projekty i produkujemy w Polsce. Zawsze pociągało nas łączenie pasji z pracą. Nasza firma to rodzinny interes: Asia, Marcin oraz nasze córki: Ola i Gaja. Wszystkich nas łączy zamiłowanie do kultury i sztuki. W naszym sklepie znajdziecie wiele przedmiotów sztuki użytkowej, koszulki i szale, torby, ceramikę oraz dzieła młodych artystów, którzy dopiero rozpoczynają swą karierę.

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
k****l
OPINIE Vivalarte
5/5
#2115313

przecudne, przepiękne, polecam!
s***y
OPINIE Vivalarte
5/5
#2125044

Podkładki są bardzo ładne. Szybka realizacja zamówienia. Polecam.

Wywiad z Vivalarte

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł powstał z miłości do sztuki, a szczególnie do malarstwa.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Inspiracją do nazwy naszej marki VIVA L'ARTE były wiersz Kazimierza Przerwy-Tetmajera EVVIVA L'ARTE!
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Na pomysł stworzenia produktów opartych na dziełach wielkich mistrzów powstał w Barcelonie, podczas zwiedzania muzeum Pabla Picassa.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największa radość sprawia nam wymyślanie nowych produktów i poszukiwanie obrazów do aplikacji na przedmioty.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Naszym hitem sprzedażowym są nasze wyjątkowe szale z obrazami wielkich mistrzów.

 

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Najczęściej korzystamy w najlepszych, nowoczesnych tkanin poliestrowych. Ich jakość jest tak dobra, że często trudno jest odróżnić naturalny jedwab, czy muślin od ich poliestrowych odpowiedników. 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Najpierw jest inspiracja jakimś dziełem malarskim, potem dobieramy do niego przedmiot (szal, poduszka, podkładka etc). Następnie jest obróbka cyfrowa projektu i jeśli wygląda to obiecująco, robimy próbny wydruk na tkaninie. Dopiero potem wykonujemy wszystkie przedmioty. 
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Głównym przeznaczeniem naszych produktów jest ozdabianie naszego otoczenia. Osoby, które cenią sobie malarstwo kupując nasze produkty mają wrażenie, że cały czas obcują ze sztuką. 
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
To zdecydowanie projekty oparte na obrazie Vincenta van Gogha "Kwitnący migdałowiec"
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Myślę, że zwracają uwagę na dwie rzeczy: po pierwsze na to, że są to produkty oryginalne i niepowtarzalne, no i oczywiście na jakość wykonania.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Wzorcowy klient, a raczej klientka, to kobieta w wieku od 30 do 60 lat, miłośniczka sztuki, osoba ceniąca sobie kontakt z kulturą,  z wyższym wykształceniem, czynna zawodowo, posiadająca rodzinę. Czym zaskakują Cię klienci? Zaskakują mnie pozytywnymi opiniami o naszym pomyśle i produktach. To bardzo miłe. 
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? Pajsa i radość życia Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? We wrześniu wybieramy się do Portugalii i może tamtejsze słynne wzory na kafelkach azulejos zainspirują nas. Jaki jest Twój styl na co dzień?  Nasz styl? Chyba swodobny i stonowany, ale zarezem pokazujący nasze umiłowanie sztuki i wolności. 3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... Nie ma takich rzeczy. Nie przywiązujemy się do rzeczy codziennego użytku.
Dzień w pracy zaczynam od…Dobrej mocnej, czarnej kawy. Uwielbiam! Nie wyobrażam sobie pracy bez…Życzliwych ludzi wokół. Kocham ludzi.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu