Kosmonauci w  kosmosie! Naklejki ścienne, zestaw
pokój dziecka - naklejki ścienne-Kosmonauci w  kosmosie! Naklejki ścienne, zestaw
Opis
W okresie korona wirusa zamówienia wysyłamy raz w tygodniu.
Zwierzęta leśne w kosmosie, z nawami w języku angielskim (jeśli potrzebujesz tego w innym języku, po prostu wyślij mi convo i z chęcią przygotuję je do ciebie). Naklejka w przyjemnej, leśnej kolorystyce.
To naprawdę niezwykła naklejka ścienna dla najmniejszych odkrywców wszechświata. Jest wydrukowany na nowoczesnym podłożu, które nadaje się do wielokrotnego przyklejania, co oznacza, że ​​można go łatwo usunąć i umieścić w innym miejscu! Specjalna struktura kleju pozwala również na łatwe nakładanie bez pęcherzyków!
Nadaje się do przyklejenia do gładkich powierzchni, takich jak meble, drzwi, okna i ściany.
Zestaw zawiera 67 elementów, które możesz dowolnie aranżować:
- 4 zwierzęta: niedźwiedź 47cm x28 cm; szop pracz 34 cm x 23 cm; lis 36 x23 cm; sowa w pojeździe 27cm x23 cm, królik 25 x 18 cm
- 15 planet i asteroid o wymiarach od 26 cm do 7 cm
- 48 gwiazdek - rozmiar od 4 do 12 cm
Nasze naklejki ścienne są drukowane na matowej folii niemieckiej i są przycinane konturowo. Łatwo je położyć na płaskich, czystych powierzchniach. Podczas nakładania nie pojawiają się pęcherzyki powietrza, co sprawia, że ​​naklejka wygląda bardzo naturalnie. Używamy ekologicznej technologii drukowania, która posiada certyfikat Green Guard Childern oraz School Certification, dzięki czemu wydruki są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Są polecane szkołom, przedszkolom, żłobkom i innym instytucjom publicznym.

Nr przedmiotu : 2314367
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Kosmonauci w kosmosie! Naklejki ścienne, zestaw

AdaAndIwo

180,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu