AdaAndIwo

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

W związku z korona wirusem zamówienia wysyłane będą raz w tygodniu, za utrudnienia ogromnie przepraszamy. ADAandIWO to marka z dekoracjami dla dzieci z certyfikatem Green Guard Children and School Certification. Założona została przez Anię Zatorską, doktora sztuki, wykładowcę na ASP w Warszawie, mamę Ady (6) i Iwo (17), która wierzy, że dzieci to najważniejsi ludzie na świecie. Od samego początku swojej działalności artystycznej zajmuje się rysowaniem właśnie dla nich. Ania żyje EKO i w myśl swych zasad jest właścicielką ekologicznej drukarni, co wpłynęło ogromnie pozytywnie na kierunek i rozwój firmy. Dzięki temu nie tylko projektuje ale od niedawna również kontroluje produkcję swoich kolekcji. Zapraszamy do sklepu i do kontaktu!

 

OPINIE AdaAndIwo

s*****t
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
a******v
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
w*****
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
A*****n
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam projektanta
j*****i
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy

Wywiad z AdaAndIwo

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Marka powstała z potrzeby udekorowania pokoju dziecka certyfikowanymi, czyli nie śmierdzącymi naklejkami, które dodatkowo mają ciekawy, inspirujący wygląd, pobudzają wyobraźnię i nawet kreują młody gust. Z wykształcenia jestem artystką i odkąd mam dzieci rysowałam właśnie dla nich. Jednak problemem były wydruki, które zwyczajnie śmierdziały. Stąd zrodził się pomysł i zaczęłam produkować dekoracje ścienne drukowane wodnymi tuszami z certyfikatem Green Guard Children and School Certyfication. 
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa marki to imiona moich dzieci Ada i Iwo. Dlatego w logo mam dwie uśmiechnięte buzie dziewczynki i chłopca. To moja pierwsza publiczność i najważniejsi krytycy. Kocham dzieci i uważam, że to właśnie oni są najważniejsi na świecie i chcę im dać bezpieczne i fajne dekoracje, by mogli wzrastać w pokoikach swoich marzeń. 

 

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Jestem artystką po warszawskiej ASP i tworzę od dawna ale jestem też świeżym producentem. Obecny kształt moja firma zyskała gdy wyposażyłam studio w certyfikowane plotery wielkoformatowe i zaczęłam sama kontrolować proces produkcji. To jest niesamowite i wpisuje się w moje życie, bo żyję EKO i wyznaję slow life, slow food. Czuję się ogromnie prawdziwa w tym co robię, bo wiem że szczerze mogę polecieć swoje produkty. 
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
W moim przypadku zawsze są to bezpieczne wodne tusze z certyfikatem bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o podłoża to najczęściej europejskie lub amerykańskie. Do tej pory nie korzystałam z żadnych chińskich czy azjatyckich nośników. 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Zaczynam zawsze od rysunku, które tworzę z użyciem oprogramowania Adobe. Obgaduję je z dziećmi i zmieniam wielokrotnie. Potem powstają wstępne wydruki i często sesja fotograficzna.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Stworzenie pokoiku marzeń swojemu dziecku, bo dzieci potrzebują inspirujących i ciekawych wnętrz do prawidłowego wzrostu. 
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Oczywiście, że tak. W mojej firmie personalizacja jest możliwa na każdym etapie (od projektu po wysyłkę). Najczęściej polega na zmianie kolorystyki czy wielkości lub dodaniu imion. 
Najbardziej nietypowe zamówienie? Dekoracja przychodni dziecięcej w stanie Utah w USA. Robiłam tam grę w formie naklejek ściennych polegającą na odszukiwaniu zwierząt i wykreślaniu ich z rozsypanki literowej. Duże przedsięwzięcie i niesamowity efekt. Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki? Zdjęcia i opinie od klientów to najlepsza siła napędowa dla mojej marki. Chciałabym tego jak najwięcej! Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym? Bezwzględnie zwierzęta! W postaci obrazków, alfabetów, map lub ogromnych naklejek ściennych. Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu... Moje mapy świata i alfabety bogato ilustrowane postaciami zwierząt. Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? Rysunki dzieci. Uwielbiam je. Są ogromnie kreatywne. Dlatego ostatnio założyłam grupę na facebooku DZIECI RYSUJĄ. Tworzymy tam galerię z rysunkami naszych dzieciaków. Polecam i zapraszam! 

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu