Cyfry od 0 do 9. naklejki ścienneCyfry od 0 do 9. naklejki ścienne
pokój dziecka - naklejki ścienne-Cyfry od 0 do 9. naklejki ścienne
Opis
UWAGA! Z powodu korona wirusa zamówienia wysyłamy raz w tygodniu.
Wyprodukowane w całości w Polsce przy użyciu atramentów wodnych z prestiżowym certyfikatem Green Guard Children and School Certification. To jest najwyższy certyfikat, jaki można zdobyć dla naklejek z PCV. Są drukowane atestowanymi lateksowymi tuszami na bazie wody, które nadają się do wnętrz, przedszkoli i innych pomieszczeń! Tusz nie zawiera szkodliwych substancji. Naklejki wykonane są z samoprzylepnej niemieckiej folii o klasie odporności ogniowej wg DIN4102-B1.
ZESTAW:
10 cyfr od 0 do 9, wysokości od 14 do 15 cm.
Twoja nowa naklejka jest najpierw drukowana (w technologii ekologicznej), a następnie wycinana po konturze wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Naklejki wymagają gładkich, czystych ścian, aby dobrze się przylegały. Dopuszczalne są jednak również drobne nierówności. Są one odpowiednie do wielokrotnego przyklejania, to znaczy mogą być łatwo usunięte i naklejone ponownie. Specjalna struktura kleju umożliwia łatwą aplikację bez bąbelków!
Nasze naklejki są wykonane tylko na twoje zamówienie. Są gotowe do wysyłki w ciągu 1-2 dni!
Wysyłamy wydruki w sztywnej tubie.


Nr przedmiotu : 2688850
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Cyfry od 0 do 9. naklejki ścienne

AdaAndIwo

58,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu