Plakaty i spółka

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Drukujemy nowoczesne, designerskie plakaty, poduszki oraz obrazy canvas, dzięki którym Twoje wnętrza nabiorą minimalistycznego wystroju, a pokoje dziecięce zamienią się w kolorowy, bajkowy świat. Plakaty, poduszki i obrazy na płótnie bawełnianym w stylu skandynawskim, typograficzne, dziecięce, motywacyjne z napisami, a wszystko to z miłości do piękna.

 
Brak przedmiotów do wyświetlenia

OPINIE Plakaty i spółka

k*****b
★★★★★

Miłe słowo ode mnie - plakat jest piękny, optymistyczny, dobrze nastraja. Zakupy bardzo udane, przedmiot starannie zapakowany, wszystko odbyło się sprawnie i wygodnie. Dziękuję
D*****B
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam gorąco!
K****u
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
P*****i
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
m****c
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam!
plakaty-i-spolka-sklep.jpg

Wywiad z Plakaty i spółka

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Z zamiłowania zajmujemy się drukiem zdjęć w klasycznych formach, jak np. w stylu Polaroid, czy w postaci kwadratowych odbitek, które od czasu wejścia Instagrama na rynek polski cieszą się sporą popularnością.
Inwestycja w najwyższej jakości sprzęt do druku fotograficznego otworzyła nam wizję wielkoformatowego druku plakatów, stąd też pomysł na tworzenie ich właśnie w Pakamerze.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa firmy "Plakaty i Spółka" powstałą z myślą o przyszłości działań w Pakamerze. W chwili obecnej większość naszych produktów to plakaty, co łatwo jest zobaczyć w naszym sklepie stąd też pierwszy człon "Plakaty". Dlaczego "Spółka"? Do naszej oferty stopniowo dodajemy nowe, stworzone przez nas produkty jak np. poduszki, obrazy canvas i inne produkty. Śmiesznie byłoby nazwać firmę "Plakaty itp.", bądź "Plakaty, poduszki, obrazy canvas itp.", więc wpadliśmy na pomysł wprowadzenia do nazwy firmy członu "Spółka", który ma za zadanie po wejściu do naszego sklepu zasugerować klientowi obecność różnorodnych stworzonych przez nas produktów.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy? Z zamiłowania zajmujemy się drukiem zdjęć w klasycznych formach, jak np. w stylu Polaroid, czy w postaci kwadratowych odbitek, które od czasu wejścia Instagrama na rynek polski cieszą się sporą popularnością. Inwestycja w najwyższej jakości sprzęt do druku fotograficznego otworzyła nam wizję wielkoformatowego druku plakatów, stąd też pomysł na tworzenie ich właśnie w Pakamerze.

plakaty-i-spolka-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Uwielbiamy kreować, tworzyć, kadrować, obrabiać, drukować, ciąć, pakować po czym przybijać sobie piątki.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Są nimi niewątpliwie plakaty botaniczne, a tuż z nimi w klasyfikację wkraczają wszelkiego rodzaju plakaty z pięknymi krajobrazami.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Bez papieru nie ma druku, bez druku papier pozostaje papierem.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu? Proces tworzenia nowego projektu jest niewątpliwie bardzo złożonym zadaniem, który niejednokrotnie tworzy grupa osób, w której każdy z osobna ma przydzieloną swoją sferę pracy, aby na każdym etapie tej układanki wszystko tworzone było przez osoby z odpowiednim Know How.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów? Drukujemy plakaty, tworzymy poduszki, wykonujemy obrazy canvas. W związku z powyższym pomagamy Wam w aranżacji Waszych ścian oraz łóżek.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty?
Oczywiście, że tak! Tworzymy spersonalizowane plakaty, do których dajemy możliwość dodania własnego tekstu czy np. ulubionego cytatu.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
ozdabia ściany naszych klientów.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach? Odpowiednia jakość, minimalizm.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Odbiorcą naszych produktów może być każda osoba, która uwielbia mieć w swoim domu coś, co zostało zaprojektowane i stworzone przez polskich projektantów.
Czym zaskakują Cię klienci? Klienci Pakamery są niewątpliwie osobami mającymi odpowiednią wizję swoich poszukiwań, dlatego też swoich zakupów dokonują poprzez tą platformę, którą oczywiście tworzymy my, czyli Polscy projektanci. Uwielbiamy być zaskakiwani otwartością naszych klientów.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? Otaczający nas świat, a co za tym idzie, jego różnorodność.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? Niech to zostanie naszą tajemnicą.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Less is More.
Dzień w pracy zaczynam od... przybicia piątki.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... zadowolonych klientów.

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu