Maly Wielki Design

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

O NAS Skąd my w ogóle jesteśmy? Mały Wielki Design powstał z potrzeby obdarowania bliskich. Zawsze pragnęliśmy dawać naszym przyjaciołom i rodzinie wyjątkowe prezenty. A te personalizowane i dedykowane konkretnej osobie są najpiękniejsze. Do tworzenia grafik inspiruje nas po prostu życie. Każda z nich powstała dla kogoś. A że kochamy dzielić się z innymi to uzbierała nam się spora kolekcja. Nie chcemy jednak trzymać jej w szufladzie, ale podzielić z Wami. Naszą pasją jest chęć budowania pięknego Domu. Dom to przede wszystkim Osoby, ale też przestrzeń, która nas otacza. Wypełniamy ją pięknymi obrazami. Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą. Mały wielki design to Madzia, graficzka, żona i mama, Konrad, mąż, tata, który ogarnia całą resztę spraw, których nie ogarnie Madzia. To wszystko nadzoruje Nikodem, syn i główna inspiracja. Zapraszamy do obejrzenia grafik, które z przyjemnością wypełnią Twój Dom swoim pięknem. Znajdziesz tu idealne pomysły na prezent dla dziecka z okazji narodzin, chrztu czy urodzin. Plakaty doskonale dopełnią dziecięce wnętrze. Ale to nie wszystko! Mały Wielki Design to też grafiki dla domu! Piękne motywy roślinne czy typograficzne w połączeniu z dobrym słowem – to wszystko tutaj znajdziesz. Plakaty świetnie sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich, ale też w każdym przytulnym Domu. Z nami uszczęśliwisz siebie i swoich bliskich!

 

OPINIE Maly Wielki Design

p*****a
★★★★★

Kalendarz piękny, starannie wykonany, jedyny taki???? Pozdrawiam ????
A*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
J*****u
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam gorąco!
k*****y
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
k******a
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
maly-wielki-design-sklep.jpg

Wywiad z Maly Wielki Design

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Życie podsunęło wiele okazji do tworzenia grafik dedykowanych dzieciom. Najpierw dla mającego się urodzić synka, a potem dla dzieci znajomych, przyjaciół i rodziny. Uwielbiamy uszczęśliwiać innych wyjątkowymi, personalizowanymi prezentami. A jako że jestem grafikiem i kocham rysować i projektować, było to dla mnie naturalne
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Mały Wielki Design - Bo to, czym się otaczamy ma wielkie znaczenie, nawet jeśli są to małe grafiki. Chcemy upamiętniać też ważne momenty z życia dziecka i rodziny. Bo małe postępy dziecka to naprawdę wielkie osiągnięcia!
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Jestem grafikiem z zawodu i z pasji. Ukończyłam ASP w Krakowie, cały  czas pracuję jako grafik w agencji brandingowej, ale w domu tworzę swoje rzeczy - Mały Wielki Design.
 

maly-wielki-design-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Tworzenie czegoś dla innych. Uszczęśliwianie ich poprzez piękny design.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym? Kalendarz 2018, plakaty Alfabet i plakaty morskie (Wieloryb i Statek). Dla par -  Love Me Coupon- kupony miłosne.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej? Kiedy tworzę grafiki często najpierw maluję ręcznie akwarelą lub rysuję tuszem/cienkopisami/ołówkiem. Potem całość składam w programach graficznych, gdzie rysunki łączą się np. z tekstem.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu? Czasem jest jakaś okazja np. święto- Dzień Matki, Walentynki- wtedy tworzymy coś dedykowanego na to. Dodatkowo stale tworzymy projekty plakatów, metryczek, imienników czy zaproszeń. Stale w ofercie jest nasz piękny, minimalistyczny kalendarz.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów? Dekoracja i prezenty.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie?
Tworzymy personalizowane projekty - można dodawać swoje teksty do zaproszeń/ metryczek/ plakatów. Nie przewidujemy zmian dotyczących samego stylu grafiki.
Najbardziej nietypowe zamówienie? Personalizowany box na przyjęcie urodzinowe.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
kalendarz 2018 oraz Love Me Coupon- kupony miłosne.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Piękny minimalistyczny design.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? Moją inspiracją są szczególnie dzieci. Ale też każda okazja, na którą mogę przygotować grafiki.

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu