maly-wielki-design-sklep.jpg

Wywiad z Maly Wielki Design

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Życie podsunęło wiele okazji do tworzenia grafik dedykowanych dzieciom. Najpierw dla mającego się urodzić synka, a potem dla dzieci znajomych, przyjaciół i rodziny. Uwielbiamy uszczęśliwiać innych wyjątkowymi, personalizowanymi prezentami. A jako że jestem grafikiem i kocham rysować i projektować, było to dla mnie naturalne
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Mały Wielki Design - Bo to, czym się otaczamy ma wielkie znaczenie, nawet jeśli są to małe grafiki. Chcemy upamiętniać też ważne momenty z życia dziecka i rodziny. Bo małe postępy dziecka to naprawdę wielkie osiągnięcia!
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Jestem grafikiem z zawodu i z pasji. Ukończyłam ASP w Krakowie, cały  czas pracuję jako grafik w agencji brandingowej, ale w domu tworzę swoje rzeczy - Mały Wielki Design.
 

maly-wielki-design-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Tworzenie czegoś dla innych. Uszczęśliwianie ich poprzez piękny design.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym? Kalendarz 2018, plakaty Alfabet i plakaty morskie (Wieloryb i Statek). Dla par -  Love Me Coupon- kupony miłosne.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej? Kiedy tworzę grafiki często najpierw maluję ręcznie akwarelą lub rysuję tuszem/cienkopisami/ołówkiem. Potem całość składam w programach graficznych, gdzie rysunki łączą się np. z tekstem.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu? Czasem jest jakaś okazja np. święto- Dzień Matki, Walentynki- wtedy tworzymy coś dedykowanego na to. Dodatkowo stale tworzymy projekty plakatów, metryczek, imienników czy zaproszeń. Stale w ofercie jest nasz piękny, minimalistyczny kalendarz.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów? Dekoracja i prezenty.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie?
Tworzymy personalizowane projekty - można dodawać swoje teksty do zaproszeń/ metryczek/ plakatów. Nie przewidujemy zmian dotyczących samego stylu grafiki.
Najbardziej nietypowe zamówienie? Personalizowany box na przyjęcie urodzinowe.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
kalendarz 2018 oraz Love Me Coupon- kupony miłosne.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Piękny minimalistyczny design.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? Moją inspiracją są szczególnie dzieci. Ale też każda okazja, na którą mogę przygotować grafiki.

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek