Kal  Kalendarz ściennyKal  Kalendarz ściennyKal  Kalendarz ściennyKal  Kalendarz ściennyKal  Kalendarz ściennyKal  Kalendarz ściennyKal  Kalendarz ścienny
kalendarze, plannery-Kal  Kalendarz ścienny
Opis
Kal to minimalistyczny kalendarz ścienny wykonany z metalowego haczyka i sześciu dwustronnych arkuszy papieru. Jest uniwersalnym narzędziem do planowania czasu. Wygodna, starannie zaprojektowana siatka umożliwia łatwe zapisywanie spotkań, śledzenie harmonogramu i przeglądanie notatek na cały miesiąc.

Kal jest funkcjonalnie i wizualnie prosty. Bez zbędnych elementów, grafik, zdjęć i starzejącej się stylizacji - dla nas kluczem jest ponadczasowość.

Celem Kala jest dawanie przyjemności w planowaniu dzięki analogowemu doświadczeniu w czasach opanowanych przez nowe technologie.

Nr przedmiotu : 2476797
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Kal Kalendarz ścienny

KAL

129,00 PLN
Ulubione
Płacę później
Inne przedmioty z kalendarze, plannery
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu