Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
zobacz więcej »


p*****p
OPINIE BUG in the MUG
5/5
#1747426

Bardzo ładnie wykonany kubek, fajny kształt, dobrze i bezpiecznie zapakowana przesyłka.
bug-in-the-mug-sklep.jpg

Wywiad z BUG in the MUG

Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa powstała od tego, że na początku stworzyłem ręcznie malowane kubki w owady, które bardzo mnie inspirują , poprzez swoją różnorodność, kolorystykę. W związku z tym nazwa pojawiła się sama. Robak w kubku, dość przewrotnie, ale myślę, że ciekawie.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Od zawsze lubiłem tworzyć nietypowe produkty, jestem absolwentem szkoły projektowania ubioru, gdzie nauczyłem się wielu technicznych aspektów pracy jako projektant. Potrafię także sam wykonać swoje projekty. Zawsze lubiłem nietypowe rzeczy, od jakiegoś czasu moją największą pasją stało się projektowanie wzorów graficznych. Staram się łączyć te 2 rzeczy-projektowanie wzorów , które później przenoszę na moje produkty, dzięki czemu stają się one niepowtarzalne.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radość sprawia mi zadowolenie osób, którym podobają się moje wzory, produkty oraz którzy zdecydowali się na zakup mojego produktu. Radość sprawia mi sam proces tworzenia nowych rzeczy, od samego projektowania po efekt końcowy.

bug-in-the-mug-kontakt.jpg

Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Oczywiście, jeśli tylko klient zwróci się do mnie z prośbą o personalizację lub konkretny produkt, mogę taki stworzyć po wcześniejszym ustaleniu szczegółów , jestem otwarty na propozycję.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Myślę że klienci zwracają uwagę na wyjątkowość i niepowtarzalność danego produktu, każdy chce się w jakiś sposób wyróżniać. Dlatego postanowiłem sam tworzyć swoje wzornictwo dzięki czemu mam pewność , że nie będzie to masowe. Większość moich produktów to pojedyncze sztuki, dzięki czemu na pewno są niepowtarzalne. Klienci zwracają uwagę także na jakość wykonania, rodzaj tkanin itp, staram się aby moje produkty były bardzo dobrze wykonane, w taki sposób, abym sam był  z nich zadowolony w 100%, często wykorzystuje tkaniny z certyfikatem oraz bardzo dobrej jakości z certyfikatem.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
Inspiracji poszukuję dosłownie wszędzie, a w zasadzie inspiracja sama do mnie przychodzi. Może to być ciekawy przedmiot spotkany gdzieś na drodze, kolory, struktura, faktura, głownie są to rośliny, natura, zwierzęta, owady, to wdzięczny materiał do inspirowania się.

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek