Drewniana zabawka - BawółDrewniana zabawka - Bawół
zabawki - klocki i zabawki drewniane-Drewniana zabawka - Bawół
Opis
Bawół

Jest kuzynem Jaka Berka, którego do tej pory spotkać można było w Abecadle PL. Łączy ich nie tylko nazwisko. Bawół Berek również lubi stać nieruchomo, do tego świetnie się maskuje, a to przydaje się w trakcie zabaw w chowanego.

Cel

Jakie przygody spotkają Bawoła Berka, zależy tylko od twojego dziecka i ciebie. To produkt edukacyjny, naszym celem było, aby przez zabawę stymulować rozwój intelektualny dziecka. Nie bez znaczenia jest również to, że Bawół ma nieregularny kształt, a także przyjemną w dotyku fakturę.

Bawół Berek to autorski produkt Projektu Dzioopli, ekologiczny i bezpieczny, skierowany do świadomych rodziców, którzy z przyjemnością towarzyszą dzieciom w ich codziennym odkrywaniu świata (zarówno tego za oknem, jak i świata wyobraźni).

Zawartość

Drewniany element w kształcie bawołu. Wymiary: 13,5cm x 17,5cm x 2cm.

Wykonanie i materiały

Element ze sklejki liściastej, fornirowany w okleinie naturalnej - orzech. Ręcznie malowany emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowany olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Bezpieczne dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” oraz zgodne z normą DIN 53160 (odporność na pot i ślinę).

Sklejka dzięki stosowaniu klejów najnowszej generacji spełnia wymagania klasy higieniczności E1 (klasa A emisji formaldehydu i zgodnie z PN-EN 1084) lub normy emisji formaldehydu wg EPA TSCA VI i CARB fazy 2.


Nr przedmiotu : 2201004
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Drewniana zabawka - Bawół

Projekt Dzioopla

62,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu