Drewniana zabawka - NosorożecDrewniana zabawka - NosorożecDrewniana zabawka - Nosorożec
zabawki - klocki i zabawki drewniane-Drewniana zabawka - Nosorożec
Opis
Nosorożec

Choć jest wyrośnięty, to dopiero uczy się mówić. Nazywa się Nosorożec Bonbon, a zdania zaczyna od „Ja być”, „Ja lubić”, „Ja marzyć”… Jeśli akurat masz ochotę na coś słodkiego, Nosorożec z pewnością ma to u siebie w domu („Ja lubić słodycze”).

Cel

W Dzioopli najbardziej cenimy takie zabawki, które wpływają na wszechstronny rozwój dziecka. Do tego są trwałe, przyjazne dla środowiska i unikatowe. Taki właśnie jest Nosorożec.

Zabawa i nauka w jednym? W tym pomoże Nosorożec Bonbon. Niech opowieść o nim będzie punktem wyjścia do nauki gramatyki, poprawnej budowy zdań, rozwoju u dziecka słownictwa. Wspólnie zastanówcie się, jak wygląda dzień Nosorożca Bonbon, dbając przy tym o poprawną wymowę.

Nosorożec jest autorskim projektem Dzioopli, wykonany ręcznie, z należytą starannością, odpowiedni dla dzieci z alergiami.

Zawartość

Drewniany element w kształcie nosorożca. Wymiary 12cm x 16,5cm x 2cm.

Wykonanie i materiały

Element ze sklejki liściastej, fornirowany w okleinie naturalnej - czereśnia. Ręcznie malowany emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowany olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Bezpieczne dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” oraz zgodne z normą DIN 53160 (odporność na pot i ślinę).

Sklejka dzięki stosowaniu klejów najnowszej generacji spełnia wymagania klasy higieniczności E1 (klasa A emisji formaldehydu i zgodnie z PN-EN 1084)

Nr przedmiotu : 2201008
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Drewniana zabawka - Nosorożec

Projekt Dzioopla

62,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu