ZABAWKA 3w1ZABAWKA 3w1ZABAWKA 3w1ZABAWKA 3w1ZABAWKA 3w1
zabawki - gry edukacyjne-ZABAWKA 3w1
Opis
Oto nasz nowy zestaw części dzięki któremu można zbudować 3 pojazdy. Uniwersalne części wykonane ze sklejki pozwolą na wykonanie dwóch pojazdów jeżdżących, oraz jednego pływającego. Może wymyślicie coś jeszcze? Pierwszy pojazd ma napęd na żagiel z turbiną rotorową. Świetnie jeździ na wietrze( można tez rozpędzić go suszarką lub odkurzaczem:). Drugi posiada prosty napęd „na gumkę”, możemy go nakręcać i mknie około 3 m do przodu. Ostatni to wodny poduszkowiec, napędzany balonikiem. Wystarczy nadmuchać balonik i mknie po tafli wody niczym motorówka.
W pudełku znajdziecie: 3 instrukcję montażu, elementy wycięte ze sklejki, śrubki, nakrętki, gumki oraz elementy recyklingowe (nakrętki od butelek, dętki rowerowe). Do wykonania pojazdów potrzebne będą jedna duża oraz, dwie małe butelki plastikowe.
Montaż z pomocą osoby dorosłej. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej lat 3.
Zawiera małe elementy. Niebezpieczeństwo udławienia.Nr przedmiotu : 2472569
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

ZABAWKA 3w1

LO TECH TOYS

75,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu