WOOX

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Ahoj! Jestem niezależnym, czeskim brandem z pracownią w Jeseniku, atelier w Pradze, umysłem otwartym na cały świat i ponad dziesięcioletnią tradycją w dystansie do otaczającej rzeczywistości. Podsumowując – nie gap się, tylko kupuj! Już na zawsze Twój, Richard Woox

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
g******o
OPINIE WOOX
5/5
#2058272

Prześliczna torebka. Bardzo starannie wykonana, zamsz ma piękny kolor. Błyskawiczna przesyłka. Polecam Projektanta. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
l********a
OPINIE WOOX
5/5
#2093679

Bluzka bardzo dobra jakościowo, wygodna i ładna. Długie rękawy, co jest dużym plusem. Zabieram ze sobą i nie oddaję! :)
woox-2828.jpg

Wywiad z WOOX

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Dziesięć lat, trzysta dni, dwadzieścia godzin i około trzynastu sekund temu dostrzegłem lukę  - zrozumiałem że to, czego brakuje, to prawdziwie funkcjonalne pokrowce na ludzi i akcesoria, których każdy może pozazdrościć. Stworzyłem pierwszą kolekcję. Prezentowała się na nosicielach tak dobrze, że ryzykownym było pojawiać się w okolicy obfitej w lustra i powierzchnie odbijające światło  - wiecie jak skończył Narcyz u źródełka. Własny brand to jest to! - pomyślałem. I pomyślałem sobie dobrze. 
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Entuzjazm istot, które mnie otaczają - tych za maszynami do szycia i w biurze. Wooxerki i wooxerzy odziani w moje rzeczy. Kierowca z DHL, który do września chodzi na bosaka. Naddźwiękową prędkość chłopaków od ekspedycji i reklamacji oraz dwa nierozróżnialne koty ze schroniska, które łapią myszy w naszym magazynie. Dziewczyny dbające o sklepy stacjonarne i klientów w Pradze i Jeseniku. Przesklepowany amerykański Woox Truck z osiemdziesiątego czwartego, który objeżdza największe czeskie festiwale muzyczne i tych, którzy utrzymują go przy życiu. Obiady firmowe; regularne brainstormingi w górskich chatach. Wooxonałe produkty. I weekendy.

woox-6085.jpg

Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Wooxus.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej? 
Chciałbym szyć z dętek rowerowych, opakowań po Studentské čokoládě i korków po morawskim winie, ale oddychające i wodoodporne softshelle, przeżywające niejedną generację bez degeneracji akcesoria z oryginalnej włoskiej skóry i 100% bawełniane T-shirty i koszule zdecydowanie lepiej się noszą. Do skrojenia wooxowego stylu wybieram zawsze najlepsze materiały. Dla wygody.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Na wręczenie Grammy, na spacer, randkę i w odwiedziny. Do przyjaciół, do parku, teatru, sklepu, teściowej, kumpli, garsonki i do dżinsów. Do noszenia, pokazywania, dla radości i dla Ciebie.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? 
Wooxerki i wooxerów kocham mocno i wszystkich bez wyjątku (platonicznie, fizycznie byłoby ciężko rozplanować to w czasie), dlatego bez ustanku pracuję, po to tylko by zobaczyć szczęśliwe, uśmiechnięte i entuzjastyczne istoty przyodziane w moje kolekcje. Spraw mi tą radość i stań się częścią społeczności WOOX. Podsumowując – nie gap się, tylko kupuj!  

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu