SISS

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

SISS to Warszawska marka założona przez dwie siostry. Basia jest architektem a Zuzia projektantką produktu i grafiki. W szarawarach zakochałyśmy się w czasie wspólnej wyprawy do Indii w 2010 roku. Postanowiłyśmy połączyć egzotykę ich kroju z zachodnimi wzorami tkanin. Po dwóch letnich kolekcjach i wielu nowych doświadczeniach związanych z produkcją mody od 2013 korzystamy tylko z organicznych tkanin, które posiadają certyfikat GOTS. Oprócz szarawarów w naszej kolekcji pojawiły się też inne wzory: sukienki, spodnie haremki i czapki. Wszystkie nasze ubrania tworzymy zgodnie z naszą misją – mają być PRZYJAZNE – dla ludzi i środowiska. Projektujemy proste i luźne kroje. Mają nie krępować ruchów, podkreślać Wasz styl i naturalne piękno. Są uniwersalne, często unisex, bo nie lubimy przypisywać im konkretnych ról. Nasza marka jest też przyjazna naturze. Organiczne tkaniny, których używamy posiadają certyfikat GOTS, co oznacza że proces produkcji materiałów jest kontrolowany i spełnia określone wymogi. Ludzie pracujący przy ich produkcji nie są eksploatowani, a tkaniny pozbawione są powszechnie stosowanych w branży tekstylnej chemikaliów. Dzięki temu są przyjazne dla naszej skóry i przyjemnie się je nosi. Nasze tkaniny pochodzą z małych zakładów w Indiach i Turcji a cały proces produkcji odbywa się lokalnie w okolicach Warszawy. Tu projektujemy, szyjemy, wykańczamy i pakujemy. Na każdym etapie wykorzystujemy jak najbardziej ekologiczne rozwiązania.

 

OPINIE SISS

H*****M
★★★★★

Czapka doszła, na głowie mojej leży dobrze, nawet bardzo dobrze. Jest naprawdę twarzowa. Mam nadzieję, że z obdarowanym będzie tak samo:-D
s********i
★★★★★

Świetne spodnie! Dobrej jakości materiał, wygodne, dobrze się je nosi, kolor się nie spiera. Dziękuje i z przyjemnością polecam!
k******s
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam!
a*****z
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
D*****q
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu