Wywiad z RedPoint design

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Zupełnie przypadkiem. Bardzo lubię wszystko co związane jest z wnętrzami oraz ich aranżacjami. Pufy mnie odnalazły, spodobały mi się i postanowiłam dzielić się produktem, który jest dizajnerski i zarazem funkcjonalny, poza tym każdy wykonany ręcznie z dużą dbałością o szczegóły.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Pozytywne opinie klientów, powrót do zakupów, rosnące w siłę profile w mediach społecznościowych.
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Pufy w pasy. Dodają wnętrzom charakteru, elegancji. Pasują zarówno do pokoi dziewczynek jak i chłopców. Można umieszczać je na zewnątrz i wewnątrz. Cieszą oko, będąc jednocześnie bardzo wygodnym meblem i ciekawym dodatkiem do minimalistycznych aranżacji.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Z naszych krajowych i nie chodzi tu tylko o patriotyzm, ale przede wszystkim o jakość. Wszystkie materiały, które wykorzystuję pochodzą z Polski. Tkaniny są wodoodporne i trwałe, a przy okazji certyfikowane OEKO-TEX 100 W KLASIE I.

Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Pufy, poduchy oraz poduszki to przede wszystkim wygodne siedziska. Człowiek przyjmuje na nich niewymuszoną, swobodną pozycję i może tak przesiadywać godzinami. Znajdują swoje miejsce w pokojach, na tarasach, balkonach w patio, chill roomach, przedszkolach, szkołach, kącikach malucha. Do zabawy i relaksu. Można na nich poczytać książkę, zagrać na konsoli. Nieodzowne przy grach w karty, rodzinne planszówki, na domówkach i spotkaniach z przyjaciółmi. Są lekkie, można więc przenieść je tam gdzie są potrzebne, wszędzie tak gdzie krzeseł jest za mało a gości za dużo.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Tak, można wybrać sobie kolor lub kombinację kolorów, która się podoba, kształt pozostaje bez zmian.
Kim jest odbiorca Twoich produktów?
Moje produkty adresowane są do wszystkich, niezależnie od wieku. Dla nastolatków, do pokoi dziecięcych, jako pomysł na prezent pod choinkę, na dzień dziecka, mamy, taty, babci i dziadka. Można umieszczać je wewnątrz i na zewnątrz. Na duże tarasy i małe balkony. Mój klient jednak, jak wynika ze statystyk to osoba która lubi podróże, interesuje się polityką, jest wykształcona, otacza się ładnymi przedmiotami, jednym słowem jest nieprzeciętna. I za to go cenię. Wyjątkowy produkt dla wyjątkowej osoby.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek