plakat dla dziecka, rysunek, Zoo, 50x70plakat dla dziecka, rysunek, Zoo, 50x70plakat dla dziecka, rysunek, Zoo, 50x70plakat dla dziecka, rysunek, Zoo, 50x70
pokój dziecka - obrazy i plakaty-plakat dla dziecka, rysunek, Zoo, 50x70
Opis
Dzieci kochają zwierzęta. Uwielbiają spacery do Zoo. Zaproś zwierzaki z naszego Zoo do pokoju Twojego dziecka. Hop zebra wskoczy może przez okno. Panda leniwie posiedzi na łóżku. A papuga fruwa między kwiatami. Rysunek-plakat, jak to w Wyszukiwankach, roi się od ulubieńców dzieci. Motto naszych Wyszukwianek: Bawimy się wyobraźnią! Rysunek – Plakat wydrukowany jest na kredowym papierze, o wysokiej gramaturze (250). Format 50 x 70 cm. Czas realizacji do 10 dni.

Marka ha! ha! Wyszukwianki to marka z oryginalnymi, autorskimi ilustracjami w stylu Wyszukiwanek, przeniesionymi na użytkowe produkty dla dzieci: pościel, koce, narzuty, maty. Wielowątkowe rysunki pobudzają wyobraźnię oraz dają wiele możliwości do opowiadania historyjek, trenowania spostrzegawczości, można też uczyć się języków, liczyć, grać, tworzyć komiksy, lub… po prostu wykorzystać je do swobodnej zabawy. Na naszej stronie www lub social mediach znajdziesz inspiracje do zabawy i opowiadania bajek.


Termin realizacji zamówienia to 14-30 dni roboczych


Nr przedmiotu : 2688803
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 14-30 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

plakat dla dziecka, rysunek, Zoo, 50x70

ha ha Maty Wyszukwianki

80,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu