plakaty-Czarny Wrocław #DOLMED
Opis
Plakat DOLMED, wykonany techniką cyfrową.
#3 z autorskiej serii CZARNY WROCŁAW
Okaz wrocławskiego modernizmu, narysowany we Wrocławiu.

Wydruk na wysokiej jakości papierze o gramaturze 180g.
Plakat sprzedawany bez oprawy.
Czarno-biały.

Plakat pakowany w sztywną, kartonową tubę.

Notka z plakatu:
Wrocław. Ulica Legnicka. Futurystyczny. Modernistyczny. Lewitujący nad chodnikiem. Czterokondygnacyjny. Odwrócony ostrosłup zderzony z walcem… To Dolmed. Wzniesiony w latach 1974–1977 przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego według projektu Anny i Jerzego Tarnawskich. Od La Defense w Paryżu do Wrocławia. Bohater scenerii science fiction polsko-radzieckiego filmu fantastyczno-naukowego na podstawie opowiadania Stanisława Lema Rozprawa (z cyklu Opowieści o pilocie Pirxie). Budynek o konstrukcji szkieletowej. Cofnięta pierwsza kondygnacja z rzędem filarów kontynuujących stożkowaty kształt bryły. Przeszklony. Rzut parteru możliwie uwolniony, mieści jednoprzestrzenny hol z szatniami i wachlarzowymi schodami, prowadzącymi na wyższe kondygnacje. Szyb windowy został wyprowadzony na zewnątrz i umieszczony w bryle ściętego walca. Elewacja zewnętrzna stożka zaprojektowana jest w formie ścian osłonowych z metalu i szkła, układających się w formę naprzemiennych pasów przeziernych i pełnych, te pierwsze z lamelowymi daszkami. Bryła umieszczona centralnie na placu, względem którego pozostaje wzniesiona o kilka stopni....TBC


Nr przedmiotu : 2618153
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Czarny Wrocław #DOLMED

Joanna Plizga

70,00 PLN 100,00 PLN

-30%

promocja wygaśnie za 8 dni, 5 godzin
ROZMIAR
  • 50X70 70,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu