4mara Marina Czajkowska

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Marina Czajkowska - 4mara. Obrazy są utrzymane w nurcie abstrakcjonizmu i awangardy, wykonane są własną, autorską techniką. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych metod prace są pełne ekspresji, energii i koloru. 

 

OPINIE 4mara Marina Czajkowska

B*****o
★★★★★

Obrazy niezwykłe , baśniowe - to nie tylko wydruk , ale i chyba ręcznie domalowane elementy ? Osoba obdarowana nimi była zachwycona , polecą aż do Nowego Jorku. Zastanawiam się nad kupnem następnych , już dla siebie. Pani artystka przemiła , zgodziła się wcześniej wysłać paczkę ( super zapakowaną ) , więc pełne zadowolenie i szczerze mogę polecić Panią Marinę i sam sklep pakamera.pl.
A****2
★★★★★

Piękne,praktyczne- doskonale sprawdzają się jako szkatułka na biżuterię, wielkość pozwala na przechowywanie dość sporej ilości "klejnotów";) Jestem bardzo zadowolona, dziękuję i polecam serdecznie zakupy u tej Artystki:)
A*****o
★★★★★

Piękne cudeńka.Dobrze zabezpieczone do transportu.Dziękuję. ADT
m*****s
★★★★★

Anioł na żywo wyglądał jeszcze piękniej. Jestem bardzo wdzięczna! :)
b*******3
★★★★★

W końcu ubiegłego roku kupiłam kalendarzyk na 2020 - przyciągnęła mnie urzekająca okładka z fantastycznym aniołem na pomarańczowym tle. (Niestety, nigdzie nie zaznaczono autorstwa). Aż tu przypadkiem w Pakamerze objawiła mi się cała seria aniołów i nie tylko, namalowanych z tym samym rozpoznawalnym idiomem. Nie do podrobienia. Tak poznałam twórczość Pani Mariny Czajkowskiej. Dwa anioły na szkatułce pozostają w konwencji kalendarzykowego. Rysunek-malunek na deseczce jest bardziej uproszczony, za to oryginalny. Czy ja mogłam ich nie zamówić? Podziwiam wyobraźnię Autorki. I serdecznie pozdrawiam Panią 4marę - B.G.
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu