pierścionki - złote-Hoop ruffle
Opis
Obrączka Hoop ruffle, wykonana jest ręcznie w oparciu o tradycyjne metody sztuki złotniczej. Szlachetny kruszec 14 - karatowe złoto i ponadczasowa forma pozwala na cieszenie się obrączką każdego dnia. Mundaka wierzy że, biżuteria niesie ze sobą magiczną moc która w połączeniu z ciałem jest znakomitym przewodnikiem dobrej energii. Obrączka wykonywana jest w 100%, ręcznie wiec może różnic się nieznacznie od tej na zdjęciu, co więcej każde zamówienie jest personalizowane i wykonywane na indywidualne zlecenie. Dlatego też, w zależności od preferencji, można wybrać białe lub żółte złoto o dowolnej próbie. Proszę w uwagach do zamówienia napisać, swoje preferencję jeśli chodzi o rodzaj kruszcu i rozmiar obrączki.

Termin realizacji zamówienia to 14-40 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2662278
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 14-40 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Hoop ruffle

Mundaka Jewellery

1800,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu