OKUAKU

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Witajcie Ziemianie! Nazywamy się OKUAKU i przybywamy do Was z odległej galaktyki, aby przekazać kosmiczną wiadomość w formie kolorów i kształtów. Od eonów pracowaliśmy na ten dzień. Zbieraliśmy inspiracje, projektowaliśmy, a także lądowaliśmy w różnych częściach planety Ziemia, by zebrać potrzebne nam informacje na temat ludzkiej rasy. Osiedliliśmy się w samym sercu Gór Świętokrzyskich gdzie samodzielnie i  z największą starannością tworzymy kosmiczne skafandry, które teraz oddajemy w Wasze ręce. OSTRZEŻENIE !!!! Nasze skafandry mogą powodować: -przypływ kosmicznej energii ! -zwiększony poziom szczęścia ! -doświadczanie mocy miłości !

 

OPINIE OKUAKU

K********n
★★★★★

Przysłany w błyskawicznym tempie
m*******b
★★★★★

Koszulka super, polecam!
k******a
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
P*****a
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
A*****z
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
okuaku-sklep.jpg

Wywiad z OKUAKU

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Miłość do ludzi i otaczającego nas świata. Zachowanie czystej pozytywnej energii w ciele, osiągamy poprzez przekazanie Wam kosmicznych skafandrów. Chronią one energię dzieci i rodziców oraz pozwalają utrzymać najwyższy poziom kreatywności.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Inspiracją była  przede wszystkim przemiana duchowa. OkuAku to TY, Ja, kobieta, mężczyzna = JEDNOŚĆ. OkuAku to zmiana rzeczywistości. Aby przypomnieć  esencję świadomości, postanowiliśmy zaznaczyć naszą obecność na Ziemi, przekazując w Wasze ręce kosmiczne skafandry , które tworzone są w  pozaziemskiej przestrzeni od 2013 roku (rachuby ziemskiej). Są one połączeniem tego co ludzie uwielbiają najbardziej: kolorów, zabawy oraz pozytywnej energii.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Kosmiczne skafandry od Oku Aku  to przede wszystkim moc kolorów, niestandardowych kształtów spoza Ziemskiego systemu galaktycznego. To również najwyższej jakości kosmiczny materiał oraz wzory, których nigdy wcześniej nie było na planecie Ziemia. Wszystkie te elementy tworzą idealny kosmiczny strój, w którym każdy Ziemianin będzie mógł poczuć się wyjątkowo.

okuaku-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Materiały, z których wykonane są  nasze skafandry to najwyższej jakości bawełna, denim oraz wiskoza posiadające wszelkie ziemskie certyfikaty.
Kosmiczna szwalnia w której odbywa się proces tworzenia, posiada wszystkie potrzebne atuty do odtworzenia kosmicznych strojów tu na Ziemi. Pomimo, że ziemska technologia jest w fazie rozwoju, postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby kosmiczne skafandry, zawierały w sobie moc pozytywnej kosmicznej energii.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Naszą misją jest przekazanie energii oraz utrzymanie pozytywności ludzi na planecie Ziemia, poprzez kolory, kreatywne kształty oraz pamięć o tym co najważniejsze: o zabawie!
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Przede wszystkim na kosmiczny materiał oraz nietypowe połączenie kolorów i wzorów, których nigdy wcześniej nie było na planecie Ziemia.
Kim jest odbiorca Twoich produktów?
Ziemianin nasycony dobrymi wibracjami nieskończonej miłości, który chce przenieść swoją energię na coś kolorowego i wygodnego do noszenia.
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Nasza wyobraźnia nie ma granic, jest nieskończona.  Polem działania jest sztuka i bez wytchnienia cały czas coś tworzymy. Podróżując przez równoległe wszechświaty nasze dusze poszukują niebiańskiej cząstki w kształtach i formach.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
Naszą inspiracją jest przyroda, kreatywne kształty, wielki uśmiech, zabawa, esencja życia i pozytywna energia.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu