Patchouli

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Patchouli to marka, która odkrywa różne historie. To jedyne miejsce, w którym konsekwentnie można skompletować sobie modnie ponadczasową garderobę, która nie tylko będzie wiernie służyć, ale i ekscytować przez długie lata. 
Dziewczynę Patchouli inspiruje tempo dużego miasta. Między spotkaniami z koleżankami a randką, między kawą, lunchem, kinem i szybką wizytą w bibliotece wystarczy, że zmieni kolor ust a ubrania Patchouli nosi od rana do nocy. Wie, jak sprawić, by nic jej nie ominęło. A potem wyskoczy na weekend za miasto, albo spakuje plecak i wyjedzie w daleką podróż. To przecież ona decyduje. I tak przyciągnie wszystkie spojrzenia!

 Nie boi się wyzwań. Robi dokładnie to, na co ma ochotę. Bawi się życiem i bawi się modą, zręcznie łącząc ze sobą różne estetyki. Dziewczyna Patchouli zna trendy, ale traktuje je po swojemu. Zaskakuje… i jest z tego dumna. Jej stylu nigdy nie da się określić jednym słowem. Patchouli to w końcu coś więcej niż ubrania. To kolejny powód do tego, żeby w nich jak w drugiej skórze. I'm more than enough

 

OPINIE Patchouli

c****a
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko w porządku, polecam
k*****s
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
k******0
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
e*****r
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko w porządku, polecam
M*****e
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu