Naszywka Łata Recycled DenimNaszywka Łata Recycled DenimNaszywka Łata Recycled DenimNaszywka Łata Recycled DenimNaszywka Łata Recycled DenimNaszywka Łata Recycled DenimNaszywka Łata Recycled DenimNaszywka Łata Recycled Denim
naszywki-Naszywka Łata Recycled Denim
Opis
Naszywki - łaty Recycled Denim powstały w duchu zerowaste. Personalizowane napisy haftujemy na denimie, który pozyskujemy z ubrań z drugiej ręki.

Możesz je wykorzystać w dowolny sposób - przyciąć do wybranego kształtu, podwinąć brzegi lub je postrzępić, przyszyć ozdobnym lub niewidocznym ściegiem.

Do łat używamy klasycznego denimu, o zawartości bawełny minimum 98%. Każda łata jest prostokątem o minimalnych wymiarach 17 x 13 cm.

Kolory materiału podzieliliśmy na medium - klasyczny jeans oraz light - jasny jeans.

Wysokość napisu, w zależności od wybranej czcionki, wyniesie około 35-55 mm, natomiast jej szerokość będzie proporcjonalna do ilości liter.W komentarzu do zamówienia opisz:

1. Treść naszywki - do 10 znaków

2. Wybierz czcionkę od A do G

3. Wybierz kolor tła - medium denim lub light denim

4. Wybierz kolor napisu spośród kolorów prezentowanych na wzorniku

Naszywka przeznaczona do zdobienia odzieży, torebek, czapek, obuwia. Wykonana z dbałością i starannością w naszej pracowni.Naszywkę można przyszyć ręcznie lub na maszynie, albo przykleić za pomocą kleju do tkanin.Szukasz naszywki w innym rozmiarze, kolorze, z innym wzorem? Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie naszywkę na indywidualne zamówienie;).Ze względu na indywidualne ustawienia ekranów urządzeń, kolory widoczne na zdjęciu mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Nr przedmiotu : 2583890
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Naszywka Łata Recycled Denim

HafnaHaft

15,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu