Album- Księga Dobrych ŻyczeńAlbum- Księga Dobrych ŻyczeńAlbum- Księga Dobrych ŻyczeńAlbum- Księga Dobrych ŻyczeńAlbum- Księga Dobrych Życzeń
Komunia-Album- Księga Dobrych Życzeń
Opis
WZÓR!!!

ALBUM przedstawiony na zdjęciu został już sprzedany. Jest przykładem sposobu wykonania Księgi Dobrych Życzeń. Całość uzależniona jest od indywidualnych ustaleń z Państwem.

Oryginalna Księga Dobrych Życzeń jest doskonałą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. Posiada 5 sztywnych kart- 10 stron- ozdobionych i przygotowanych do umieszczenia zdjęć z uroczystości. Ponadto w albumie tym znajduje się 5 kart- 10 stron- na których najbliżsi mogą zapisać swoje życzenia. Całość z radością będzie oglądana przez dziecko przez lata.

.
Albumu o wymiarach 20x29cm posiada 5 sztywnych kart plus dwie karty okładki, na wewnętrznej stronie okładki umieszczone są życzenia od obdarowującego.

Każda strona zdobiona papierem do scrapbookingu. Na końcu umieszczona jest koperta w której można umieścić np CD ze zdjęciami z Komunii.

Album włożony jest do eleganckiego ozdobionego pudełka widocznego na zdjęciu.

Polecam - oryginalny pomysł na prezent i piękna pamiątka na długie lata!


Termin realizacji zamówienia to 8-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2342592
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 8-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Album- Księga Dobrych Życzeń

Malandia

199,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu