KIBO studio

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

KIBO to biżuteria stworzona dla kobiet odważnych, które nie boją się wyzwań i chętnie podążają za nowymi trendami. Ręcznie wykonaną biżuterię charakteryzują zdecydowane elementy, które zwracają uwagę innych kobiet.

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
A****2
OPINIE KIBO studio
5/5
#1199456

Świetna bransoletka, bardzo dziękuję.
G*****r
OPINIE KIBO studio
5/5
#1739584

Przesyłka przyszła szybko, w dobrym stanie. Jeśli będę szukał biżuterii chętnie tu wrócę. Bardzo Polecam!
kibo-studio-3683.jpg

Wywiad z KIBO studio

Skąd pomysł na stworzenie marki KIBO Studio?
Pomysł na stworzenie marki wziął się z frustracji. Polska została zalana przez rynek chiński biżuterią kiepskiej jakości, przez co wybór ciekawie wyglądającej i dobrej jakościowo, a jednocześnie niedrogiej biżuterii został bardzo ogarniczony. Postanowiłam, więc stworzyć taką biżuterię, którą sama chciałabym nosić i jednocześnie nie martwić się, że jest ona "jednorazowa".
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa Kibo Studio wzięła się od dwóch pierwszych liter mojego imienia i nazwiska. Ponieważ jest bardzo prosta i krótka, bardzo łatwo ją zapamiętać, a jednocześnie wyróżnia się na tle innych marek.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy KIBO Studio?
Moja przygoda z tworzeniem biżuterii zaczęła się już w szkole gimnazjalnej. To wtedy zaczęłam robić bransoletki z muliny dla siebie i moich koleżanek. Wymyślałam nowe, ciekawe wzory i łączyłam je z nietypowymi kolorami. Później zaczęłam sprzedawać biżuterię na różnych targach i eventach dla projektantów.

kibo-studio-5498.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Oprócz samego projektowania i tworzenia biżuterii największą radość sprawiają mi wiadomości od klientów, którzy kupili moje produkty nie tylko dla siebie, ale też dla swoich przyjaciół i rodziny, i są z niej zadowoleni :)
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Największym hitem sprzedażowym jest srebrny naszyjnik z geometrycznym jeleniem oraz pleciona bransoletka z suwaków.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Obecnie najchętniej korzystam ze srebra, ale bardzo często wracam do materiałów dzięki, którym w ogóle zaczęłam tworzyć biżuterię.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu KIBO Studio?
Najpierw szukam inspiracji w magazynach modowych, u blogerek oraz innych internetowych zakątkach. Następnie tworzę szkice do projektów, rozrysowuję je na kartkach, poprawiam lub przerabiam. Później robię prototyp i na własnej skórze sprawdzam, jak dana biżuteria się nosi, czy jest wygodna i co ewentualnie mogę poprawić i ulepszyć. Na koniec tworzę już właściwy produkt, który trafia do klienta.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Tak, pod warunkiem, że czas potrzebny do wykonania projektu nie jest krótszy niż 3 dni. Najczęściej do tej pory zmieniałam kolor lub wzór gotowego projektu. Jeśli klient zażyczy sobie jakiś konkretny wzór lub grawerunek jestem w stanie mu to zapewnić.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu