Toczek  czarny No T3Toczek  czarny No T3Toczek  czarny No T3Toczek  czarny No T3Toczek  czarny No T3Toczek  czarny No T3
do włosów - toczki-Toczek  czarny No T3
Opis
Toczek, mini berecik wykonany z filcu wełnianego w kolorze czarnym. Ozdobiony kokardą i metalowym guzikiem w kolorze starego srebra . Wymiary : ok 15-15 cm Zamocowany na czarnej metalowej opasce.
Wykonuję ten model również w innych kolorach wg karty kolorów. Chętnie też zaproponuję inne ozdobienie toczka lub według życzenia klienta. Zapraszam do kontaktu.

Nr przedmiotu : 2476771
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Toczek czarny No T3

umodystki

170,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu