Szklarnia nr 4 Terrarium, donica, wazonSzklarnia nr 4 Terrarium, donica, wazonSzklarnia nr 4 Terrarium, donica, wazonSzklarnia nr 4 Terrarium, donica, wazon
dekoracje - doniczki i wazony-Szklarnia nr 4 Terrarium, donica, wazon
Opis
Szklarnia nr 4_Geometryczne terrarium, donica, wazon

Szklarnia, terrarium, donica czy szklany wazon? Bez względu na nazwę, Szklarnia nr 4 ozdobi współczesne wnętrza i ogrody. Sześć ręcznie wycinanych szklanych ścian połączonych cyną tworzy prostą bryłę. Brak jednej ze ścian umożliwia cyrkulację powietrza w jej wnętrzu.

Szklarnia nr 4 wykonywana jest ręcznie z dbałością o każdy detal. Geometryczna forma umożliwia ustawienie jej w dowolny sposób. Powstała z myślą o roślinach powietrznych – oplątwach, ale w jej wnętrzu możecie umieścić co tylko chcecie.

Wymiary Szklarni nr 4:
Kubik z jednym ściętym wierzchołkiem o krawędzi ok. 15 cm.

W naszym sklepie znajdziecie także Szklarnię Nr 4 z łączeniami w kolorze czarnym i srebrnym.

UWAGA: Oferta dotyczy wyłącznie terrarium. Roślinka, ani piasek nie są dołączane do paczki. Chętnie udzielimy informacji, gdzie można zakupić rośliny powietrzne - oplątwy widoczne na Naszych fotografiach. Szklarnie to także idealne miejsce dla innych roślin np.: sukulentów, czy kaktusów.


Nr przedmiotu : 1525530
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Szklarnia nr 4 Terrarium, donica, wazon

Szklarnia

159,00 PLN
RODZAJ
  • CZARNA 159,00 PLN

  • MIEDZIANA 159,00 PLN

  • SREBRNA 159,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu