Osłonka szklana dla sukulentów i drobiazgówOsłonka szklana dla sukulentów i drobiazgówOsłonka szklana dla sukulentów i drobiazgówOsłonka szklana dla sukulentów i drobiazgów
dekoracje - doniczki i wazony-Osłonka szklana dla sukulentów i drobiazgów
Opis
Szklarnia, terrarium, szkatułka, donica czy szklany wazon? Bez względu na nazwę, Szklarnia nr 2 to prosta geometryczna ozdoba Twojego domu lub stylowego ślubnego stołu. Jedenaście ręcznie wycinanych szklanych ścian połączonych cyną tworzy prostą bryłę. Brak jednej ze ścian umożliwia cyrkulację powietrza w jej wnętrzu.

Szklarnia nr 2 wykonywana jest ręcznie z dbałością o każdy detal. Geometryczna forma umożliwia ustawienie jej w dowolny sposób. Powstała z myślą o roślinach powietrznych – oplątwach, ale w jej wnętrzu możecie umieścić co tylko chcecie, od biżuterii po ulubione guziki.

Wymiary Szklarni nr 2:
Wysokość ok. 13 cm
Szerokość ok. 15 cm

Łączenia szkiełek Szklarni mogą być czarne, miedziane bądź srebrne.

JAK DBAĆ O SZKLARNIĘ?
Jeśli zależy Ci na tym, by twoja szklarnia była zawsze jak nowa, należy przestrzegać pewnych zasad. Szklarnię należy ostrożnie przecierać suchą ściereczki z mikrofibry, należy unikać stosowania chemikaliów. Kolor łączeń powstaje w wyniku reakcji chemicznej wywoływanej przez nałożoną patynę. Jeśli zauważycie niewielkie zmiany w kolorze łączeń Szklarni, są one spowodowane dalszą naturalną reakcją chemiczną patyny z powietrzem. Regularne nakładanie wosku chroni patynę.

UWAGA: Oferta dotyczy wyłącznie terrarium.


Nr przedmiotu : 1594560
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Osłonka szklana dla sukulentów i drobiazgów

Szklarnia

179,00 PLN
RODZAJ
  • CZARNA 179,00 PLN

  • MIEDZIANA 179,00 PLN

  • SREBRNA 179,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu