Bordo

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Bordo to pracownia ceramiki, która łączy ze sobą sztukę artystyczną z użytkową. Znajdziesz tu unikatowe rzeczy, którymi możesz ożywić swój dom lub obdarować bliskiego. Podczas tworzenia staram się aby moje prace były estetyczne i zaskakujące. Interesuje się naturą i jej elementy umieszczam w moich pracach, gdyż często brakuje nam wyciszenia i kontaktu z naturą, prowadząc aktywny i szybki tryb życia. Ozdabiam prace elementami zaczerpniętymi z flory i fauny, lub zachwycam się ich strukturami, fakturami i barwami. Mam nadzieję, ze te właśnie cechy moich prac przypadną Tobie do gustu.

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
e****e
OPINIE Bordo
5/5
#1837241

Przepiękny pojemnik, bardzo klimatyczny, starannie wykonany, dopracowane szczegóły. Jestem zachwycona i na pewno wrócę do zakupów u Projektanta Bordo. :) Dziękuję.
c*****
OPINIE Bordo
5/5
#1663221

miseczka przepiekna!świetny kontakt ze sprzedawcą,bardzo miła osoba!bardzo szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka!dziękuję!
c*****
OPINIE Bordo
5/5
#1611097

osmiorniczka jest super!świetny kontakt ze sprzedawcą,bardzo miła osoba!bardzo szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka!dziękuję!
c*****
OPINIE Bordo
5/5
#1576538

Piękna patera!świetny kontakt ze sprzedawcą,bardzo miła osoba!bardzo szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka!dziękuję!
k*****e
OPINIE Bordo
5/5
#1555723

pięknie wykonane z dbałością o detal. warte swojej ceny.
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu