Biała ceramika

Biała ceramika to must have w naszych domowych aranżacjach. Świetnie skomponuje się z wiosennymi zamianami i soczystą zielenią. Misy, patery, kubki i figurki…. Zobaczcie co polscy projektanci wyczarowali z pięknej, klasycznej, białej ceramiki.

Ceramika / MLY Studio

Jeśli lubicie zabawę fakturą to MLY Studio ma w swojej ofercie cudowne misy, talerze i kubki, które mogą stworzyć piękny komplet domowej ceramiki. My zakochaliśmy się w ręcznie robionych produktach, do których inspiracji projektantka szuka w organicznych formach. Powiększona mikrostruktura tworzy piękną i miłą w dotyku formę. Całość wykonana jest z jasnobeżowej masy kamionkowej oraz pokryta szkliwem.

Ceramika /MLY Studio

Nie tylko aspekt użytkowy ważny jest w wyrobach z ceramiki. Dlatego właśnie powstają takie cudeńka jak grubiutkie, porcelanowe aniołki, które chętnie przysiądą na brzegu półki by umilić nam dzień. Takie mini rzeźby powstają w pracowni Pangzi Ceramics. Jeśli lubicie unikatowe przedmioty to te autorskie anioły są dla Was idealne. Oprócz projektu marka stawia na najwyższej jakości surowce a przy wykonaniu dba o najmniejszy detal. Dlatego też grubaski oprószone zostały delikatnym złotym pyłem.

Ceramika /Pangzi Ceramics

O użytkowy i wizualny efekt podwójnie zadbała marka Bordo, która oferuje wielbicielom ceramiki wesołe pojemniki, które zamiast klasycznych uchwytów mają słodkie, różowe, królicze uszy. Taki pojemnik rozweseli Waszą kuchnie i będzie idealnym miejscem na ukrycie słodkości. Dostępny tez w wersji z rogami lub sarenkami. Uwielbiamy taką zabawę formą.

Ceramika / Bordo

Całkiem inną propozycję mają projektanci z marki Muki Design. Duży kubek z pokrywką jest wykonany w 100% ręcznie z polskiej porcelany. Na jego przodzie znalazł się autorski rysunek: „need a break” ze słodko śpiącym kotkiem. Dzięki figlarnej pokrywce nasza ulubiona kawa nie wystygnie tak prędko a wyczekiwana przerwa potrwa chwilkę dłużej.

Ceramika / Muki Design