Doniczka szklana geometryczna na sukulenty Doniczka szklana geometryczna na sukulenty
dekoracje - doniczki i wazony-Doniczka szklana geometryczna na sukulenty
Opis
Szklarnia, terrarium, donica, szkatułka lub szklany wazon. Szklarnia nr 11 to minimalistyczna ozdoba wnętrza. Piętnaście ręcznie wycinanych szklanych ścian połączonych cyną tworzy prostą bryłę. Brak jednej ze ścian umożliwia cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, tak by zapewnić roślinom odpowiedni warunki.

Szklarnia nr 11 wykonywana jest ręcznie. Geometryczna forma umożliwia ustawienie jej w dowolny sposób. Powstała z myślą o roślinach powietrznych – oplątwach, ale na co dzień umieszczamy w niej najróżniejsze przedmioty.

Wymiary Szklarni nr 11:
Wysokość ok. 28,5 cm
Szerokość ok. 20 cm

Każdą szklarnie możemy wykonać z trzema różnymi kolorami łączeń: Czarne, Srebrne, Miedziane.

UWAGA: Oferta dotyczy wyłącznie terrarium. Roślinka, ani piasek nie są dołączane do paczki. Chętnie udzielimy informacji, gdzie można zakupić rośliny powietrzne - oplątwy, widoczne na Naszych fotografiach. Szklarnie to także idealne miejsce dla innych roślin np.: sukulentów, czy kaktusów.

JAK DBAĆ O SZKLARNIĘ?
Jeśli zależy Ci na tym, by twoja szklarnia była zawsze jak nowa, należy przestrzegać pewnych zasad. Szklarnię należy ostrożnie przecierać suchą ściereczki z mikrofibry, należy unikać stosowania chemikaliów. Kolor łączeń powstaje w wyniku reakcji chemicznej wywoływanej przez nałożoną patynę. Jeśli zauważycie niewielkie zmiany w kolorze łączeń Szklarni, są one spowodowane dalszą naturalną reakcją chemiczną patyny z powietrzem. Regularne nakładanie wosku chroni patynę.


Nr przedmiotu : 1897501
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Doniczka szklana geometryczna na sukulenty

Szklarnia

219,00 PLN
RODZAJ
  • CZARNA 219,00 PLN

  • MIEDZIANA 219,00 PLN

  • SREBRNA 219,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu