100% HandMade TukuTuk Wózek First Road 100% HandMade TukuTuk Wózek First Road 100% HandMade TukuTuk Wózek First Road 100% HandMade TukuTuk Wózek First Road 100% HandMade TukuTuk Wózek First Road 100% HandMade TukuTuk Wózek First Road 100% HandMade TukuTuk Wózek First Road 100% HandMade TukuTuk Wózek First Road 100% HandMade TukuTuk Wózek First Road
zabawki - klocki i zabawki drewniane-100% HandMade TukuTuk Wózek First Road
Opis
Przekonaj się, ile frajdy zapewni Maluchowi możliwość przewożenia własnych zabawek! Dzięki modelowi wózka TukuTuk First Road Twój Mały Odkrywca będzie mógł zapakować swoje skarby i przetransportować w każde miejsce!

Trwałość i bezpieczeństwo oraz nieograniczona radość z zabawy – taki cel przyświecał nam w momencie stworzenia projektu First Road. Długie godziny zabawy, transport po różnych powierzchniach, przewożenie dużych zabawek o różnych kształtach – właśnie to wzięliśmy pod uwagę, projektując ten chłopięcy wózek.

Rezultatem jest mobilna zabawka dla chłopców, która jest trwała, bezpieczna, a dodatkowo pięknie wygląda! Całość wykonana jest z naturalnych materiałów pochodzących od certyfikowanych dostawców, dzięki czemu masz pewność, iż Twoje dziecko będzie miało kontakt tylko z materiałami spełniającymi normy bezpieczeństwa. Do malowania używamy tylko bezpiecznych, certyfikowanych farb, które zapewniają nie tylko wyraziste i piękne kolory, ale również trwałe wykończenie zabawki.

Dodatkowo bezpiecznie zaokrągliliśmy krawędzie zabawki, a całość połączyliśmy ekologicznym i nieszkodliwym dla zdrowia klejem. Antypoślizgowe koła montowane na osiach pozwalają na płynne i bezpieczne użytkowanie wózeczka, zabezpieczają powierzchnie i umożliwiają wyjątkowo cichą zabawę.

wymiary: wysokość 30 cm z rączka do 40 cm, szerokość 25 cm z kółkami 30 cm, długość 46 cm.

Nr przedmiotu : 2117382
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

100% HandMade TukuTuk Wózek First Road

TukuTukToys

249,00 PLN
RODZAJ
 • BLACK 349,00 PLN

 • DARK GRAY 349,00 PLN

 • LIGHT GRAY 249,00 PLN

 • RED 349,00 PLN

 • YELLOW 349,00 PLN

 • NAVY BLUE 349,00 PLN

 • BROWN 349,00 PLN

 • WHITE 349,00 PLN

 • GREEN 349,00 PLN

 • MINT GREEN 349,00 PLN

 • SKY BLUE 349,00 PLN

 • VIOLET 349,00 PLN

 • PINK 349,00 PLN

 • POWDER PINK 349,00 PLN

Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu