Bujak XXL,montessori,balance boardBujak XXL,montessori,balance boardBujak XXL,montessori,balance boardBujak XXL,montessori,balance board
zabawki - inne-Bujak XXL,montessori,balance board
Opis
Bujak XXL będzie dorastal wraz z Twoim dzieckiem już od jego narodzin.
Na samym początku sprawdzi się idealnie jako kołyska. Delikatne ruchy bujaka uspokoją Twoje dziecko podczas snu. Możesz położyć się wraz ze swoją pociechą podczas karmienia lub wspólnego relaksu.
Gdy minie kilka miesięcy, bujak doskonale sprawdzi się jako baby gym. Zawieś kolorowe wstążki lub inne elementy, a Twoje dziecko będzie je śledzić oczami, wyciągać ku nim rączki dosnonaląc przy tym motorykę małą.
Gdy maluch zacznie siedzieć, pełzać, raczkować, bujak XXL zamieni się w tunel, drabinkę, zjeżdżalnie. Pierwszy szczebelek w naszym bujaku znajduje się na tyle nisko, by mała stopa bez problemu mogła go dosięgnąć. Bujak pomoże oswoić się z wysokością.
Kolejnym etapem będzie eksperymentowanie z równowagą i ruchem. Twoje dziecko będzie się bujać samo, z rodzeństwem lub przyjaciółmi. Nasz bujak pomieści na tym etapie wiele!
Gdy Twoje dziecko pójdzie do przedszkola, w którym doświadczy wielu nowych bodźców bujak XXL zakryty kocem stanie się jaskinią, kryjówką, enklawą spokoju i odpoczynku...
...a gdy Twoje dziecko będzie zbliżało się do nastu lat bujak XXL będzie ciągle doskonałym miejscem do ćwiczeń. Ponadto dzięki ergonomicznemu ułożeniu 19 szczebelków stanie się wygodnym miejscem odpoczynku przy książce.

Wymiary: 130 x 58 x 60
Boki: szary, biały,bezbarwny, czarny

Nr przedmiotu : 2530666
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Bujak XXL,montessori,balance board

WoodU

1450,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu