Zestaw EX LIBRIS "Dworek polski" +tusz+ woreczekZestaw EX LIBRIS "Dworek polski" +tusz+ woreczekZestaw EX LIBRIS "Dworek polski" +tusz+ woreczekZestaw EX LIBRIS "Dworek polski" +tusz+ woreczek
stemple-Zestaw EX LIBRIS "Dworek polski" +tusz+ woreczek
Opis
Stworzymy dla Ciebie piękny Exlibris z gotowym wzorem dworku polskiego, którym oznaczysz swój księgozbiór lub obdarujesz tym oryginalnym prezentem bliską Ci osobę. Do wyboru są dwie ilustracje widoczne na zdjęciach w galerii produktu. Indywidualnie dobieramy kształt stempla (okrągły lub prostokątny), kompozycję, napisy i czcionki.

Najpierw skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. Następnie dokonaj zakupu. Czas projektowania i realizacji trwa około 2-3 tygodni.

W zestawie otrzymasz bawełniany woreczek i poduszkę z tuszem w wybranym przez ciebie kolorze (czarny, czerwony, zielony, niebieski lub fioletowy).

Wymiary drewnianych rączek:
okrągła o średnicy 5 cm;
prostokątna 4 x 5,5 cm

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2217480
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zestaw EX LIBRIS "Dworek polski" +tusz+ woreczek

Malu Studio

130,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu