PIECZĄTKA EX LIBRIS - Leśny ELFPIECZĄTKA EX LIBRIS - Leśny ELFPIECZĄTKA EX LIBRIS - Leśny ELFPIECZĄTKA EX LIBRIS - Leśny ELF
stemple-PIECZĄTKA EX LIBRIS - Leśny ELF
Opis
Leśny ELF - personalizowany Ex Libris - Pieczątka Exlibris z leśnym elfem - Personalizowana pieczątka do książek - świetny prezent dla najbliższych.

Przygotujemy dla Ciebie imienną pieczątkę z ręcznie narysowanym elfem, którą oznaczysz swój księgozbiór lub obdarujesz tym oryginalnym prezentem bliską Ci osobę.

Exlibris jest świetnym pomysłem na Święta, urodziny, rocznicę np. ślubu. Może być także wspaniałym prezentem na Chrzest, Komunię, ślub, jubileusz, czy obronę pracy dyplomowej.
Ekslibris może być początkiem Twojej kolekcji książek, a dla bibliofila tradycyjnym sposobem na oznaczenie księgozbioru.

Dokonaj zakupu, w oknie z uwagami wpisz dane do personalizacji. Przyślemy projekt do akceptacji. Czas projektowania i realizacji trwa około 1-2 tygodni.

Wymiary prostokątnej rączki: 4 x 5,5 cm


Termin realizacji zamówienia to 14-30 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2465935
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 14-30 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

PIECZĄTKA EX LIBRIS - Leśny ELF

Malu Studio

105,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu