Poche Tyvek Mini Rozmiar S i LPoche Tyvek Mini Rozmiar S i LPoche Tyvek Mini Rozmiar S i LPoche Tyvek Mini Rozmiar S i LPoche Tyvek Mini Rozmiar S i L
portfele - unisex-Poche Tyvek Mini Rozmiar S i L
Opis
Nowy design! Ręcznie przygotowany oraz szyty portfel z niesamowitą teksturą i wygodnym zamkiem. Posiada dwie przegrody oraz jedną kieszeń. Przegrody przygotowane zostały specjalnie dla kart kredytowych, wizytówek, banknotów, samochodowego dowodu rejestracyjnego oraz różnego rodzaju legitymacji o niestandardowych rozmiarach. Kieszeń natomiast dla pokaźnej ilości monet. Bardzo wygodny, cienki (3 mm grubości) oraz wysoce wytrzymały. Pakowanie - Tektura Kraft zapewniająca bezpieczną podróż produktu. Produkt dostępny w dwóch wymiarach: 105 mm x 90 mm x 3 mm (Idealnie dopasowany do rozmiaru kart kredytowych, wizytówek oraz bilonu) 125 mm x 90 mm x 3 mm (dodatkowo niestandardowych legitymacji, dowodu rejestracyjnego samochodu etc.)

Nr przedmiotu : 1232453
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.



Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Poche Tyvek Mini Rozmiar S i L

mius

119,00 PLN
ROZMIAR
  • 105X80X3MM 119,00 PLN

  • 125X90X3MM 119,00 PLN

Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu