Wieszak drewniany dla dziecka na ścianęWieszak drewniany dla dziecka na ścianęWieszak drewniany dla dziecka na ścianęWieszak drewniany dla dziecka na ścianę
pokój dziecka - meble-Wieszak drewniany dla dziecka na ścianę
Opis
Wieszaczek drewniany

Wieszaczek z gałkami służy do przechowywania najważniejszych ubrań, dodatków czy ręczników dziecka. Ten mały element może posłużyć jednocześnie do stworzenia prywatnego kącika dziecka w dowolnym miejscu w Waszym domu: w przedpokoju, pokoju, łazience czy kuchni.

Okrągły kształt gałek sprawia, że małe rączki dziecka łatwiej zawieszą na nich swoje ubrania. Jest nieduży i dopasowany wielkością do mebli i dodatków w dziecięcych wnętrzach.

Korzystanie z takiego kącika wspiera niezależność dziecka, a wieszanie na nim wybranych przez dziecko rzeczy — uczy je samodzielności.

Wieszaczek wykonany jest ze sklejki drewna liściastego. Malowany jest bezpiecznymi lakierami i farbami dla dzieci, zgodnymi z europejską normą PN EN 71.3.

__________________________________________

Wymiary:

mniejszy: długość: 34 cm, wysokość: 10 cm.
większy: długość: 57 cm, wysokość: 10 cm.Nr przedmiotu : 2337963
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Wieszak drewniany dla dziecka na ścianę

Momiki Concept

85,00 PLN
RODZAJ
  • 5 GAłEK 85,00 PLN

Ulubione
Inne przedmioty od projektanta Momiki Concept
Inne przedmioty z pokój dziecka - meble
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu