Parawan - Regał 3 w 1Parawan - Regał 3 w 1Parawan - Regał 3 w 1Parawan - Regał 3 w 1Parawan - Regał 3 w 1Parawan - Regał 3 w 1
pokój dziecka - meble-Parawan - Regał 3 w 1
Opis
Parawan-regał to atrakcyjny mebel do przechowywania dziecięcych zabawek oraz innych skarbów
malucha. Posiada cztery półki dołączone do skrzydeł parawanu. Całość tworzy
stabilną konstrukcję nie tylko do przechowywania przedmiotów, ale również wielu kreatywnych
zabaw.
Parawan-regał to kolejna ewolucja ozdobnej, wielofunkcyjnej ścianki. Jego bazę stanowi parawan
z czterema skrzydłami, do którego dodano cztery półki. Ich krawędzie są mocowane w otworach, znajdujących się w parawanie. Regał posiada identyczny motyw dekoracyjny jak parawan - to ciąg kamienic z estetycznie zarysowanymi dachami. Mebel można w kilka chwil zmontować oraz rozmontować bez stosowania dodatkowych narzędzi. W opcji rozbudowanej przekształca się w domek dla lalek. Przy wyjęciu trzech półek zyskuje się wygodne biurko. Regał pozbawiony półek oraz przegródek ponownie staje się parawanem, mobilną ścianką.
Skrzydła parawanu-regału wykonano z liściastej sklejki o grubości 15 mm, półki to sklejka o grubości 12 mm. Materiały te są malowane ręcznie przed wycięciem dekoracji, dzięki czemu w zagłębieniach ozdób widać strukturę drewna. Parawan-regał doskonale komponuje się z pozostałymi meblami My Mini Home. W cenie mebla wliczono grawerunek z imieniem dziecka.
Wysokość: 120 cm, Szerokość: 84 cm, Głębokość: 42 cm, Waga: 24 kg
Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0003

Termin realizacji zamówienia to 8-10 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2275221
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 8-10 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Parawan - Regał 3 w 1

My Mini Home

1335,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu