PACH

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Pach - czynimy świat piękniejszym. Kreujemy piękno zewnętrzne, ale naszą misją jest zamknięcie w nim pięknych wartości, które kultywujemy. Szacunku, elegancji, pozytywnej energii. Nasze kolekcje to owoc inspiracji sztuką, kulturą, duchowością. Wiemy, że jesteś wyjątkowy dlatego każdy produkt niesie w sobie energię skrojoną na miarę Twoich oczekiwań.

 

OPINIE PACH

m*****
★★★★★

Sukienka jest przepiękna!! Jestem zachwycona! Kontakt z Panią Anią świetny! Na pewno jeszcze nie raz coś u niej zamówię.
E*****a
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
n*******1
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
A*****u
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam!
j*******b
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie

Wywiad z PACH

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Od czasów ukończenia Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie chodziła za mną autorska marka, przez którą będę mogła dzielić się swoim stylem.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Krótkie nazwisko. Całkiem ładnie prezentowało się na projekcie metki :D 
Przyznam że w przypadku nazwy marki nie byłam zbyt kreatywna :D
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Początki były wypełnione udziałem w różnych konkursach,pokazach, ale polskie realia "modowe" dość szybko pokazały, że trzeba zacząć liczyć wyłącznie na siebie.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Możliwość pokazania sposobu postrzegania świata i dzielenia się swoim stylem.
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Koszule z wysokim, składanym kołnierzem - minimalizm z unikalnym detalem. 

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Staram się wybierać materiały wykonane z  włókien naturalnych takich jak bawełna, wiskoza, są naturalne w związku z czym dobrze się je nosi, dobrze absorbują wodę. 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Tworzenie kolekcji rozpoczynam, kiedy  odnajdę inspiracje, czasem jest to film, gra komputerowa, dobra książka czy niesamowite dzieła malarskie. Później pojawiają się pierwsze szkice, w między czasie poszukuję tkanin. Później (niestety) dokonuję selekcji i z bazy około 100u szkiców wybieram modele które pojawią się w nowej kolekcji.  Następnie do każdego modelu tworzy się szablony, odszywa prototypy, wprowadza poprawki i gotowy model czeka na swoją sesje zdjęciową.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Są do noszenia :)
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Nie Najbardziej nietypowe zamówienie? Każde jest nietypowe 
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Myślę że płaszcz z ostatniej kolekcji DAJMONY, płaszcz koralowiec, na granatowej tkanie naszyte jest ponad 100 metrów sznura, który przypomina koralowiec, niesamowity efekt, tak to moje małe dzieło sztuki :)
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach? Na detale.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Kobieta świadomie dokonująca zakupów, dla której liczy się jakość i  unikatowy styl. Na pewno jest też niesamowicie elegancka! Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Staram się wybierać materiały wykonane z  włókien naturalnych takich jak bawełna, wiskoza, są naturalne w związku z czym dobrze się je nosi, dobrze absorbują wodę. 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu? Tworzenie kolekcji rozpoczynam ,kiedy  odnajdę inspiracje, czasem jest to film, gra komputerowa, dobra książka czy niesamowite dzieła malarskie. Później pojawiają się pierwsze szkice, w między czasie poszukuję tkanin. Później (niestety) dokonuję selekcji i z bazy około 100u szkiców wybieram modele które pojawią się w nowej kolekcji.  Następnie do każdego modelu tworzy się szablony, odszywa prototypy, wprowadza poprawki i gotowy model czeka na swoją sesje zdjęciową. Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów? Są do noszenia :) Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?Nie Najbardziej nietypowe zamówienie? Każde jest nietypowe 
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...Myślę że płaszcz z ostatniej kolekcji DAJMONY, płaszcz koralowiec, na granatowej tkanie naszyte jest ponad 100 metrów sznura, który przypomina koralowiec, niesamowity efekt, tak to moje małe dzieło sztuki :) Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na detale. Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta Kobieta świadomie dokonująca zakupów, dla której liczy się jakość i  unikatowy styl. Na pewno jest też niesamowicie elegancka! Czym zaskakują Cię klienci? Swoim zadowoleniem. Zdarza mi się otrzymywać wiadomości jak piękne rzeczy można u mnie kupić, zawsze jestem zaskoczona że w ogóle ktoś w tym zabieganym świecie miał ochotę do mnie napisać z słowami wdzięczności za zakupiony ciuch, naprawdę klienci potrafią być wyjątkowi :) Co jest Twojącodzienną inspiracją do pracy? Realizowanie marzenia. Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? Malarstwo, już znalazłam :) Jaki jest Twój styl na co dzień?  Elegancki ! czasem ze casualową nutą. 3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie...koszula, koszula, koszula...
Dzień w pracy zaczynam od...Planowania  Nie wyobrażam sobie pracy bez...Szpilek Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy? Realizowanie marzenia. 
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? Malarstwo, już znalazłam :) Jaki jest Twój styl na co dzień? Elegancki ! czasem ze casualową nutą. 
Dzień w pracy zaczynam od... Planowania Nie wyobrażam sobie pracy bez...Szpilek

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu