Album na zdjęcia CHODŹMY W GÓRY / 20,5x20,5cmAlbum na zdjęcia CHODŹMY W GÓRY / 20,5x20,5cmAlbum na zdjęcia CHODŹMY W GÓRY / 20,5x20,5cm
notesy, albumy-Album na zdjęcia CHODŹMY W GÓRY / 20,5x20,5cm
Opis
Album dla miłośników gór na zdjęcia wklejane

Tu okładka albumu mówi wszystko „Rzućmy wszystko chodźmy w góry”. Mnie pozostaje dodać, że stempel do tego albumu został wykonany na zamówienie, a napis na okładce jest przeze mnie stemplowany. Album może zmieścić 80 zdjęć w formacie 10×15 cm lub 13x 18cm. Na stronach dobrze się pisze zarówno długopisem, piórem jak i mazakiem, więc w łatwy sposób możesz spisać ważne daty, wspomnienia lub plany na najbliższe wyprawy. Narożniki albumu mają metalowe zabezpieczenia w kolorze czarnym. Album ma okładkę i strony w kolorze kraftowym, ale możesz wybrać tą samą wersję w kolorze białym.

Na pierwszej stronie możemy wydrukować cytat lub dedykację, więc album może być wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.

Jak powstaje
Pracujemy na gotowych bazach albumowych. To co powstaje u nas to pomysł na okładkę i jej wykonanie. Okładki ozdabiamy za pomocą stempli, więc możemy wykonać dowolny napis czcionką maszynową lub stworzyć dla Ciebie inną wymarzoną okładkę. Wystarczy do nas napisać.

Kilka szczegółów
- wymiary: 20,5 cm x 20,5 cm
- okładka i karty w kolorze kraft lub białym (opcja do wyboru)
- 40 kartek (80 stron) gramatura 200g/m2
- grubość okładki 3mm
- metalowe narożniki w kolorze czarnym (album kraft) lub w kolorze srebrnym (album biały)

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2634286
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Album na zdjęcia CHODŹMY W GÓRY / 20,5x20,5cm

sloiczekispolka

70,00 PLN
RODZAJ
  • KRAFT 70,00 PLN

  • BIAłY 70,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu