Medbest

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

ZAPROJEKTOWANE PTRZEZ POŁOŻNE! Medbest tworzy zespół ludzi zawodowo związanych z opieką nad matką i noworodkiem - położnych, lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów. Pragniemy uczynić życie dziecka i rodziców łatwiejszym, piękniejszym i bardziej świadomym - od momentu ich pierwszego spotkania. Naszym celem jest wprowadzanie na rynek produktów innowacyjnych, które zwiększają komfort i poczucie bezpieczeństwa matki i ojca w pierwszych miesiącach życia dziecka. Chcemy, by dzięki naszym działaniom, dla każdego dziecka ten świat okazała się lepszym i bardziej przyjaznym miejscem.

 

OPINIE Medbest

a******4
★★★★★

Produkty wysokiej jakości, pięknie wykończone i delikatne dla wrażliwej skóry.
V*****e
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
M********3
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko w porządku, polecam
6***s
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
n***e
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
medbest-sklep.jpg

Wywiad z Medbest

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Powstanie marki jest dość nietypowe. Medbest to dwa profile działania. Po pierwsze jesteśmy podmiotem leczniczym, a nasz zespół składa się z położnych, pielęgniarek, lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków. Na co dzień opiekujemy się kobietami w ciąży oraz połogu. Na pewnym etapie działania firmy położne Medbest zaczęły projektować produkty dla noworodków, dzieci oraz rodziców. Pomysł powstał spontanicznie, zespół zdał sobie sprawę, iż młodym rodzicom przydałyby się produkty, które po prostu ułatwią życie i pomogą w pierwszych miesiącach życia dziecka.Tak też powstał drugi profil działania firmy. Spowodował on, że poszłyśmy dalej: stworzyłyśmy własną szwalnie, aby mieć kontrolę nad procesem produkcji oraz jakości. Historia powstania marki jest więc zdecydowanie niestandardowa. Firma jest przede wszystkim podmiotem leczniczym, a to dość nietypowe połączenie z modą.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Nie staramy się być marką, która będzie kreowała modę. Medbest to przede wszystkim zespół ludzi zawodowo związanych z opieką nad matką i noworodkiem. To jest naszym największym atutem. Merytoryczny i doświadczony zespół jest naszą siłą! Większość z nas doskonale zna radości i troski macierzyństwa i ojcostwa, ale impulsem do działania stały się dla nas inne dzieci – te, którym pomogliśmy przyjść na świat i zadomowić się na nim w pierwszych miesiącach życia. Nasze własne rodzicielskie doświadczenia wzbogaciliśmy o bogatą praktykę zawodową, znajomość tysięcy niemowląt i ich rodziców. To najlepsza rekomendacja do projektowania!
 

medbest-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Zdecydowanie uśmiech na twarzy naszych pacjentów i klientów!
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Otulacz NIUNIU: wycisza, uspokaja i ułatwia zasypianie malucha. Nie krępuje dziecka, co jest niezwykle istotne ze względu na rozwój fizjologiczny m.in. stawów biodrowych. W naszym otulaczu można kłaść dziecko na brzuchu oraz zapiąć w foteliku samochodowym.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
Pomysły na nowe produkty czerpiemy z medycznego doświadczenia całego zespołu. Staramy się, aby nasze produkty miały medyczne uzasadnienie. Na tym pomyśle opieramy nasze działania i plany. To wspaniałe położne z Medbest zaprojektowały otulacz NIUNIU, który pozwala dziecku na fizjologiczny rozwój. To potrzeba kontaktu skóra do skóry stała się podstawą stworzenia koszulek do kangurowania dla matek (ENIA) i ojców (ENIO). Metoda ta jest zalecana przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) od wielu lat. To doświadczenie naszych położnych na bloku porodowym spowodowała, że postanowiłyśmy stworzyć koszulę do porodu REA, dzięki której kobieta poczuje się bezpiecznie i komfortowo podczas badania USG, KTG, a nawet podczas znieczulenia zewnątrzoponowego. Dodatkowo ułatwia kangurowanie oraz karmienie piersią. Wychodzimy z założenia, że poród to spotkanie z największą miłością życia każdej matki. Dlaczego więc nie miałaby czuć się elegancko i pięknie podczas narodzin swego dziecka? Czasy, kiedy na porodówkę zabierało się najgorszą koszulę partnera zdecydowanie minęły! Ostatnim naszym produktem był ręcznik SOFTIE dla wcześniaków, noworodków oraz dzieci z AZS (atopowym zapaleniem skóry). Stworzyłyśmy produkt, który ułatwia osuszanie delikatnej skóry malucha bez konieczności pocierania! Dzięki naszemu rozwiązaniu wiele maluchów nie będzie kojarzyło kąpieli z bólem spowodowanym wycieraniem do sucha. Dla rodziców problemy skórne dzieci to wielkie odciążenie w tak trudnym dla nich czasie. Dla nas natomiast to czysta przyjemność, że możemy pomóc.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu