Marabella

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

MARABELLA to unikalne ręcznie robione ekologiczne sojowe świece oraz luksusowe mydła wyłącznie z naturalnych półproduktów i dodatków.

 
marabella-sklep.jpg

Wywiad z Marabella

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Jesteśmy parą pełną pomysłów, oboje nie potrafimy zajmować się tylko jedną rzeczą. Uwielbiamy te nieliczne chwile z lampką wina, dobrym filmem i zapachem świec. Pewnego takiego wieczoru wpadł nam do głowy pomysł, aby stworzyć własne świece - eleganckie, ekologiczne, sojowe, z naszymi kompozycjami zapachowymi. Zaczęło się od... Zabawy. Od uczenia się produktu, jqk reaguje z konoretnymi olejkami? Jakie knoty są najlepsze? Jakie wybrać opakowanie? I tak, metodą prób i błędów, doszliśmy do jedynych takich naszych świec. Czy żałujemy? Absolutnie nie! Ciągle rozwijamy naszą pasję i cieszymy się, że klientów przybywa, a większość do nas wraca.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Pierwszy człon nazwy powstał od pierwszych liter naszego nazwiska. Nasze produkty są ekologiczne i ręcznie robione co badaje im absolutne piękno. Stąd bella - w połączeniu brzmi fantastycznie - Marabella.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Spontanicznie. Z potrzeby tworzenia. Nie chcieliśmy naszych projektów trzymać w domu, gdzieś w szafkach... Chcieliśmy się nimi podzielić. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, bo yo przede wszystkim dzięki naszym klientom rozeijamy się coraz bardziej.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Efekt finalny - kiedy nasz wosk zastyga w małym, szklanym słoiczku, naklejamy naszą etykietę, a w domu wciąż unosi się zapach olejków. Cieszymy się, że tworzymy ekologiczne, sojowe świece, których wciąż tak mało na rynku.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Najwiekszym hitem cieszy się Lady Million - sojowa świeca o zapachu popularnych perfum. Absolutny must have!

marabella-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Po pierwsze, po drugie i po trzecie - EKOLOGICZNYCH. Żyjemy w czasach przesytu, nadmiaru, a resztki (bardzo duże resztki...) widać w naturze - zaśmiecanie terenów, ropopochodne substancje w większości świec, sztuczne, plastikowe opakowania... Postawiliśmy na szkło, wosk sojowe i olejki u sprawdzonego jednego dostawcy. Dzięki temu wiemy, że nasz produkt jest odpowiedni dla alergików i vegan. Podczas palenia nie wytwarza niebezpiecznych dla zdrowia substancji, a przede wszystkim, sojowa świeca może być również palona w miejscach gdzie przebywają dzieci. Soja nie zatruwa bowiem środowiska,tak jak na przykład wosk parafinowy, składający się w 90% z substancji rakotwórczych i ropopochodnych(!)
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Nie jest to łatwe, na pewno trzeba przeliczyć siły na zamiary (choć i to czasem, w natłoku obowiązków się nie udaje), przeliczyć koszty produkcji, mieszać, łączyć, działać! Tak naprawdę, gdybyśmy poddali się po pierwszym nieudanym mydle i świecy, pewnie teraz byśmy się tutaj nie wypowiadali, ale w głowie ciągle z tyłu uwierała by myśl, że może można było spróbować? I tak, próbowaliśmy, uczyliśmy się na błędach, wielokrotniw siedzieliśmy do nocy, aż wyszła - jedna z tysiaca - dobra świeca.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Przede wszystkim nasze produkty mają sprawić radość jako podarunek, wprawić w dobry nastrój zapachem, ale również być piękną ozdobą miejsca, w którym ja postawimy.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Oczywiście! Wielokrotnie wykonywaliśmy zamówienia na wesela - nasze produkty były mini prezentem w podziękowaniu dla gości weselnych. Personalizacja polega u nas na Waszym tekście, grafice dopasowanej do uroczystości/okazji. Zapraszamy - naprawdę tworzymy małe cuda!
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Mieliśmy fana chmielu. I choć z pozoru nietypowe zamówienie polegało na stworzeniu przez nas świecy i mydełka o tym zapachu, to szybko stało się ono hitem! Na wiosnę powróci w nowej odsłonie.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Projekt to my i nasza pasja. I z tego jesteśmy dumni - z naszej wytrwałości, wspierania się nawzajem i dążenia do naszych marzeń i celów. To jest dla nas najważniejsze. Cieszymy się kiedy nasze produkty zdobywają aprobatę i uznanie naszych klientów. Dlatego możemy z dumą przyznać, że MARABELLA to nasz projekt, którym chcemy się pochwalić całemu światu!
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Przede wszystkim na czas dostawy. Może wydawać się on długi, ale nasze profukty nie zjeżdżają z taśmy produkcyjnej, są wykonywane ręcznie, stąd na cuda trzeba poczekać troszkę dłużej.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Idealny klient to taki, ktory ceni ekologie, design, jakość i handmade. Ale możesz również znać się na tylko jednym zapachu, który zapadł Ci w pamięć - wtedy wkraczamy mu, aby stworzyć taką świecę lub mydełko i sprawić Ci radość!
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy?
Zapachy, zapachy i jeszcze raz zapachy. Wbrew pozorom, prócz perfumerii, znajdujemy je również w kuchni i wykorzystujemy - jak nasze mydełko o zapachu piernika.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... mojej drugiej połowy niezbędnej do tworzenia produktów Marabelli!

ARCHIWUM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019 / e-mail :
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu