księga gości

img-ksiegi-gosci-1.jpg

Księga gości

Uroczystości takie jak ślub, chrzciny czy okrągłe urodziny to takie momenty, które z pewnością będziemy chcieli powspominać po latach. Ważne wydarzenia w życiu warto odpowiednio uczcić i zawczasu pomyśleć o pamiątkach. Z pomocą przychodzą polscy projektanci. Na platformie Pakamera.pl odnaleźć można duży wybór ręcznie robionych produktów, które pomogą przechowywać wyjatkowe wspomnienia. Idealnie sprawdzą się tu księgi gości od polskich projektantów.

Abyśmy mogli sięgnąć po nią latach, księga gości powinna być przede wszystkim trwała i wytrzymała. W ofercie polskich projektantów znajdziecie księgi gości, które bez problemu przetrwają długie lata i pozwolą wspominać wyjątkową uroczystość przy herbacie z własnymi wnukami. Piękna, personalizowana księga gości to doskonała pamiątka, dzięki której z łatwością wrócicie do miłych wspomnień. Wybór ksiąg gości od polskich projektantów jest naprawdę spory i możecie wybierać spośród różnych, bardziej i mniej tradycyjnych, form. Klasyczna księga gości w postaci książki to tylko jeden z wielu fantastycznych pomysłów. Do takiej księgi gości z powodzeniem włożycie zdjęcia oraz różne inne pamiątki (na przykład suszone kwiaty ze ślubnej wiązanki, winietki, zaproszenia), tworząc w ten sposób własną, wyjątkową księgę wspomnień.

img-ksiegi-gosci.jpg

Osobom, które cenią niebanalne pamiątki i oryginalne rozwiązania, z pewnością przypadną do gustu księgi gości w formie obrazu. Taką księgę gości wystarczy ustawić na czas uroczystości na sztaludze. Goście mogą zostawić na nich swoje podpisy oraz odciski palców. Księga gości w formie obrazu będzie piękna pamiątką, którą możemy powiesić na ścianie i wyeksponować w wyjątkowym miejscu w swoim mieszkaniu. Księga gości sprawdzi się wówczas jako oryginalna ozdoba salonu lub sypialni, która przypomni wam o miłych chwilach i na pewno zachwyci i zaskoczy waszych gości.

Księga gości może być ciekawym pomysłem na prezent z okazji wieczoru panieńskiego. Jeżeli zbliża się ślub waszych bliskich, pomyślcie o prezencie w formie księgi gości. Sprawicie im radość i piękną pamiątkę, która zostanie z nimi na długie lata. Polscy projektanci tworzą piękne, ręcznie robione księgi gości, spośród których z pewnością znajdziecie tę idealną. Opcja personalizowania to dodatkowy plus – dzięki temu księga gości będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Wystarczy wybrać odpowiedni napis – datę, imiona, inicjały lub specjalną dedykację. Prezent w postaci księgi gości zachwyci każdą parę młodą.


bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu