Kfiatek Gifted Hands

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

W artystycznym środowisku Kfiatek (zdolne rączki), w rzeczywistości Ewa Trojanowska. Na emigracji nawet Kfiatek Gifted Hands. Aktualnie prowadze swojá dzialanosc artystyczna w Anglii - skád leca moje przesylki - wiec prosze wziac pod uwage - ze zamówienie moze dotrzec w ciagu ok 5-9 dni roboczych. I wszystko zalezy od fantastycznej - poczty polskiej. Jestem absolwentka wydziału wzornictwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od dawien dawna, na kfiatkowej tapecie znajdują się zegarki, maszyny do pisania, stalówki, mapy, ryciny, książki – no pełna kolekcja staroci! Jako zwolenniczka zasady, w myśl której staroć ma swoją duszę, staram się ją ocalić w możliwie najszerszym stopniu i tchnąć w nie nowe życie.

 

OPINIE Kfiatek Gifted Hands

g***a
★★★★★

Super kontakt, wykonanie i pomysł :)
p*****j
★★★★★

bardzo piękny komplet! serdecznie dziękuję!!
f********2
★★★★★

Bardzo dziękuję za wspaniałą biżuterię. Jestem pod ogromnym wrażeniem, wszyscy wciąż mnie pytają o nią. Oryginalny projekt, znakomita realizacja, profesjonalny kontakt. tak, tak, tak! Jeszcze wrócę:)
n*****a
★★★★★

Bardzo dobry kontakt z projektantką i piękne wykonanie. Polecam poszukiwaczom nietuzinkowych prezentów. PS. Dziękuję za miły bonus! ;)
a*****z
★★★★★

przepiękne spinki, wszystko sprawnie i uczciwie.
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu