Projekt ASz

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Jesteśmy młodymi projektantami, którzy kochają to co naturalne i współgrające z otaczającą naturą, dlatego też w naszej pracowni dominują materiały lniane i bawełniane, które są najbliższe sercu a zarazem odpowiedzią i propozycją na zmieniającą się wizję mody. Naszą wartością jest tworzenie sukienek tylko z naturalnych tkanin odpowiadające wysokim potrzebom najmłodszych klientów, dające im swobodę i radość z użytkowania. Nasze produkty obejmują również asortyment dla dorosłych. Uwielbiamy tworzyć muchy męskie i damskie. Nasze produkty na każdym etapie pracy, wykonywane są własnoręcznie z dbałością o każdy najmniejszy detal. W codziennej pracy stawiamy na wygodę i komfort w użytkowaniu, poprzez selekcję i dobór materiałów z najwyższej jakości, fasonów i krojów będących odpowiedzią na różne okazje oraz zestawień kolorystycznych dopełniających całość. Wybór tkanin, barw oraz fasony sukienek, muszek i innych dodatków są przemyślane jako propozycje na różne ważne okazje rodzinne jak święta, chrzest, komunia, wesela, jak również - w nieco lżejszym tonie - codzienne wyjścia. Naszym sukcesem jest zadowolenie, radość i uśmiech naszych Klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą, w której przedstawiamy kawałek naszego świata :)

 

OPINIE Projekt ASz

d***x
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam!
E*****
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
a*****2
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko w porządku, polecam
j*******k
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko w porządku, polecam
K****1
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
projekt-asz-kontakt.jpg

Wywiad z Projekt ASz

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł zrodził się w sercu moje dziewczyny, a obecnie żony. Jej wizją było stworzenie marki, która będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Dając sobie za cel zrealizowanie jej marzenia, postanowiłem małymi kroczkami zrealizować jej marzenie.    

Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa firmy początkowo była krótsza, miała zawierać tylko inicjały imienia i nazwiska. To była wizja żony,  ale jak przystało na Agnieszkę nie pozwoliła zapomnieć o mnie dla tego wspólnie ustaliliśmy ze każdy z nasz doda coś od siebie, aby firma była połączona tak samo jak my. Dla tego z mojej strony pojawiło się słowo "PROJEKT", a od strony Agnieszki "ASZ"- dlatego obecną nazwą jest ProjektASz.
 

projekt-asz-sklep.jpg

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Przygoda z naszą firmą była bardzo spontaniczna udaliśmy się na zakupy materiałów na sukienkę dla Agnieszki. Przypadkowo w dłonie wpadł nam materiał w motylki. Oboje wiedzieliśmy, że chcemy kupić ten materiał. Po zakupach wiele czasu nie trwało, aż powstała pierwsza sukienka dla dziewczynki. 

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Niezależność! Sami decydujemy, co szyjemy, jak łączymy materiały i kolory. Jest to wspaniałe uczucie, kiedy możemy swobodnie tworzyć piękne rzeczy, które znajdują uznania w oczach klientów. Do każdego zamówienie podchodzimy indywidualnie dlatego, że wkładamy serce w nasze produkty.

Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Nie staramy się określać co jest hitem sprzedażowym, dlatego każda sukienka ma swoją wartość i grupę odbiorców, co jest dla nas bardzo ważne. Nawet pojedyncze egzemplarze mają swoją ogromną wartość. Staramy się w jak największym stopniu cenić każdą rzecz, która wychodzi z naszej pracowni dlatego wiemy ile czasu serca włożyliśmy w tworzenie zamówienia.   

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Staramy się wybierać tylko naturalne materiały. Bazujemy na dwóch. Bawełna i Len- są to nasze materiały flagowe w Firmie. Właśnie z tych materiałów powstają nasze cuda, co czyni je dla nas wyjątkowe. 

Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Jest to chwila gdy możemy dotknąć nowy materiał, a wizja sama się pojawia. Później już tylko przyjemna praca, dobieranie detali, łącznie kolorów czy fasonów. Nim wizja zostanie zaprezentowana na portalach, zostaje staranie wykonana tak, jakby była szyta dla klienta. 

Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Sukienki, jakie szyjemy są kompozycją, nadającą się na codzienne wyjścia, jak i na specjalne okazje, jakie bardzo często towarzyszą nam w życiu. Od chrzcin, urodzin, po wesele. 

Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Na stronie Pakamera została zamieszczona tabela rozmiarów naszych sukienek. Ma ona na celu pomóc w dobraniu rozmiaru. Jednak przed wysłaniem towaru często kontaktujemy się z kupującym, dlatego że nie zawsze rozmiar jest idealny a nam zależy na tym, aby towar zakupiony u nas był w 100% trafionym. Nie tylko pod względem fasonu, ale również rozmiaru. Mamy mogą dokonywać zmian w naszych sukienkach co czyni je wyjątkowe i niepowtarzalne.  

Najbardziej nietypowe zamówienie?
Każde zamówienie jest inne i jedyne w swoim rodzaju. Można było by wymieniać wszystkie ale trochę czasu by to zajęło.

Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Wszystkie, jakie mamy i te które będą się pojawiać.
A naprawdę jest ich bardzo dużo nasza wizja nowości jest obecnie ogromna jedynym wyznacznikiem jest czas.

Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na materiały, na jakość, na same podejście do zamówienia. Wszystkie te detale składają się na naszą pracę. Pragniemy, aby klienci zamawiając u nasz produkty czuli się wyjątkowo. Aby mieli gwarancję, że złożone zamówienie będzie właśnie takie, jakie sobie wymarzyli. 

Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Każdy klient jest idealny, bez wyjątków.

Czym zaskakują Cię klienci?
Często bywa, że termin na kiedy potrzebują produkt jest bardzo napięty można powiedzieć "że potrzebują sukienką na wczoraj ". W takiej sytuacji wiadomo, że musimy podołać. Jesteśmy bardzo dumni, że w ciągu ostatnich 3 lat zostały zrealizowane wszystkie nasze zamówienia na czas, a nawet i szybciej.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu