Plakat / Kolaż "Atena"Plakat / Kolaż "Atena"
grafiki i ilustracje-Plakat / Kolaż "Atena"
Opis
Kolaż z kolekcji mitologia II, którego centralnym punktem jest bogini Atena.

Atena (gr. Ἀθήνη Athene, Ἀθηναίη Athenaie, łac. Minerva) – w mitologii greckiej bogini mądrości, sztuki, sprawiedliwej wojny oraz opiekunka miast, m.in. Aten i Sparty. Jest jedną z dwunastu głównych bogów olimpijskich. Jej atrybutami są: włócznia i tarcza. Jej świętym zwierzęciem jest sowa, a rośliną - oliwka.

Wszystkie prace drukowane są na wysokiej jakości papierze Fine Art. Jest to papier wyjątkowy pod względem głębi kolorów i ilości reprodukowanych odcieni. Wysokiej gęstości druki o dużej rozdzielczości i świetnie oddanych odcieniach szarości. Papier ten jest prawdziwym spadkobiercą tradycyjnych papierów ciemniowych w świecie druku i fotografii cyfrowej.

Fine Art to jasny i biały papier stworzony w stu procentach z celulozy. Dzięki zastosowaniu składu bezkwasowego spełnia wysokie normy archiwalne. Charakterystyczna powłoka i struktura nadają wydrukowanym obrazom głęboko matowy charakter.

Nr przedmiotu : 2546250
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Plakat / Kolaż "Atena"

kris collage

69,00 PLN
ROZMIAR
  • 21X30 CM 69,00 PLN

  • 30X40 CM 89,00 PLN

  • 40X50 CM 149,00 PLN

  • 50X70 CM 199,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu